• Neznámý autor

    Žena s květinami ve vlasech

    Položka č.: 282821

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:48

    dřevoryt, 34,5 x 23,7 cm, při okrajích mírně pomačkaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrzej Pietsch

    (1932-2010)

    Krakov

    Položka č.: 282815

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:49

    lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, rám je místy lehce poškrábaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Podolčak

    (1962)

    Dvojice / Pair

    Položka č.: 282790

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:50

    lept, akvatinta, 1997, 48,6 x 32,2 cm, sign. PD Podolčák 97, č. 31/33, při okrajích lehce ohmataný papír, místy drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Rusínová

    (1970)

    Procházka s Fidem II.

    Položka č.: 281731

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:51

    lept, 2023, 49 x 39,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 6/10, tištěno na ručním papíře Holland, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    V obýváku

    Položka č.: 282827

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:52

    suchá jehla, 1973, 25 x 37,7 cm, sign. PD B. Soukup 73, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    A druhý den - jako by o tom nikdo nevěděl

    Položka č.: 267698

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:53

    suchá jehla, 1974, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD B. Soukup 74, č. 1/10, v levé části uprostřed papír natržen, při dolním okraji na několika místech lehounce natrženo, v horní části mimo tisk zašedlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na A…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Chopin

    Položka č.: 282806

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:54

    litografie, 17,9 x 11,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 34/200, po levém okraji drobné žluté flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Scie…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Za oponou

    Položka č.: 282805

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:55

    litografie, 17,4 x 11,2 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 27/160, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Suchý

    (1931)

    Zrada

    Položka č.: 281570

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:56

    litografie, 16,1 x 10,9 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 81/120, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986 )

    Sonet bez názvu

    Položka č.: 282808

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:57

    litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Dáma se slunečníkem

    Položka č.: 278327

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:58

    litografie, 1990, 39,8 x 34,8 cm, sign. DU V. Sychra 90, lehounce ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Dívka

    Položka č.: 277894

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:59

    linoryt, 1976, 31 x 30 cm, sign. PD K. Šafář 76, rám, č. 41/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 282817

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:00

    kombinovaná technika, 15,5 x 20,5 cm, sign. PD K. Šimůnek 1941, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Štefan

    (1953)

    Mráz kopřivu nespálí

    Položka č.: 282798

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:01

    kvaš, uhel, olej, pastel, papír, 1988, 72 x 49 cm, sign. LD Štefan, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František S. Tvrdý

    (1912-1974)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 274285

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:02

    pastel, uhel, papír, 1947, 18,8 x 10,9 cm, sign. PD F. S. Tvrdý, rám, zažloutlá papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium v malířské škole J. Kutmana v Praze, u I. Kulce na Ukrajinské akademii AVU, konzervace a technologie ve speciálce u prof. B. Slánského a figuráln…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Čáslav, Radnice

    Položka č.: 282809

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:03

    lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Žena s drakem

    Položka č.: 268780

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:04

    suchá jehla, 1987, 40 x 24,5 cm, sign. DU Wielegus, pasparta, DU věnování, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Tao

    Položka č.: 281328

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:05

    lept, akvatinta, 40 x 39,7 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 1/50, ve spodní část ve dvou místech drobná skvrna, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Domek

    Položka č.: 275092

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:06

    litografie, 52 x 37 cm, sign. PD jana Reinerová , rám , č. 78/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdinand Adámek

    (1896-1975)

    Krajina

    Položka č.: 269433

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:00

    olej, karton, 24,5 x 32 cm, sign. LD Adámek Ferd., rám, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kateřina Bártová

    Les v zimě

    Položka č.: 263705

    Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:01

    tempera, běloba, tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Bártová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 320 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Blažek

    (1904-2000)

    Krajina

    Položka č.: 269432

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:02

    olej, karton, 33,5 x 47 cm, sign. LD Z. Blažek, rám, zezadu Vánoce 1958 Zdeněk, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Na horách

    Položka č.: 282814

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:03

    olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef M. Černovický

    (1906-1991)

    Zima v jižních Čechách

    Položka č.: 281356

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:04

    olej, plátno, 35 x 49,8 cm, sign. PD J.M. Černovický, podlepeno kartonem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Truppeho v Brně, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, poté studium v Paříži na škole École des Arts et Métiers

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Glückselig

    (1908-1986)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 273969

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:05

    olej, dřevo, 38 x 45,5 cm, sign. PD J. Glückselig, rám, v dolní části malba na dvou místech lehce popraskaná, u pravého horního rohu bílý škrábanec, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby, O. Nejedlého a J. J. Loukoty na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Podzim na vinicích

    Položka č.: 279651

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:06

    litografie, 24,5 x 40,5 cm, sign. PD J. Gruss, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta lehce zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hejda

    Podzimní řeka

    Položka č.: 266049

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:07

    olej, sololit, 35 x 70 cm, sign. LD F. Hejda, rám, rám mírně otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Horký

    Horská krajina

    Položka č.: 263402

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:08

    olej, plátno, 1938, 37,2 x 47,5 cm, sign. PD F. Horký 38, plátno napnuto na dřeveném rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Kabátová-Táborská

    (1933)

    Křoví v krajině

    Položka č.: 281416

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:09

    suchá jehla, 43 x 49,2 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová-Táborská, č. 4/20, rohy mírně ohnuté, při pravém okraji na několika místech nepatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Kincl

    Zimní krajina

    Položka č.: 232703

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:10

    olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook