• N. Knorring

    Horské štíty

    Položka č.: 274684

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:11

    olej, karton, 31 x 49 cm, sign. LD N. Knorring, rám, malba zašlá, na malbě místy skvrnky, rám místy odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • O. Knotek

    Podhůří

    Položka č.: 277428

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:12

    olej, plátno, 74 x 93,5 cm, sign. PD O. Knotek, rám, malba místy odpadlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Kočí

    (1880-1961)

    Senoseč

    Položka č.: 282442

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:13

    dřevoryt, 1944, 19,3 x 29,2 cm, sign. PD Jos.Kočí 1944, 10/30, zateklina podel levého okraje mimo tisk, nepatrná barevná skvrnka v tisku, podél pravého okraji je papír natržený, papír ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ženíška na Akademii v Praze, člen JUV, SVU Myslbek…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kupický

    Zimní krajina

    Položka č.: 267433

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:14

    lavírovaná tuš, papír, 43 x 29,5 cm, sign. PD A. Kupický, rám, při spodních okrajích podél papíru papír zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lorenc

    Chalupa v horách

    Položka č.: 264955

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:15

    olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mareš

    Krajina

    Položka č.: 260219

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:16

    olej, plátno, 49 x 68,5 cm, sign. PD J. Mareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Mazancová

    (1944)

    Podzim přichází

    Položka č.: 279039

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:17

    akvarel, pastel, papír, 2001?, 13 x 13 cm, sign. LD Mazancová 01, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joža Mikš

    (1901-1966)

    Horský masiv

    Položka č.: 266369

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:18

    olej, karton, 37 x 52,7 cm, sign. PD Joža Mikš , rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium kreslení na Státní odborné škole, žák prof. Hofbauera na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Mohl

    Letní krajina s rybníkem

    Položka č.: 279030

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:19

    olej, plátno, 1920, 40,5 x 50,7 cm, klínový rám, plátno zvlněné, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Müller

    (1934)

    Podzim

    Položka č.: 268084

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:20

    akvarel, tuš, pastel, papír, 1988, 25,3 x 19,4 cm, sign. DU Jiří Müller 88, pasparta, na papíře nepatrné drobné skvrnky, zašlá páska pasparty, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky a K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČVU a Asociace jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na břeh

    Položka č.: 270468

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:21

    akvarel, papír, 1978, 40 x 59 cm, sign. PD, rám, pasparta a rám zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na vřesoviště

    Položka č.: 279041

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:22

    olej, plátno, 66 x 90 cm, sign. PD , rám, malba zašlá, na mnoha místech drobné hnědé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na nábřeží

    Položka č.: 277788

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:23

    olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zimní krajina

    Položka č.: 267435

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:24

    olej, plátno, 18,2 x 34,2 cm, sign. PD, rám, plátno nepatrně prohnuté, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Svážení sena

    Položka č.: 276964

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:25

    olej, karton, 28,5 x 38 cm, sign. PD , rám, malba zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chaloupky v zimě

    Položka č.: 269425

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:26

    olej, dřevo, 20 x 25,5 cm, rám, na malbě je znatelná krakelace, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Domek u řeky

    Položka č.: 267425

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:27

    olej, plátno, 11,5 x 25 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na louku

    Položka č.: 262400

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:28

    olej, překližka, 28 x 33,5 cm, rám, malba poškozena, na mnoha místech odloupnutá barva, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Z pole

    Položka č.: 276965

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:29

    olej, karton, 29 x 38 cm, rám, malba zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Novák

    Slunce v Lužním lese (Milovice)

    Položka č.: 282820

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:30

    olej, plátno, 1977, 69 x 89,5 cm, sign. PD K. Novák 77, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Novák

    První sníh

    Položka č.: 245869

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:31

    olej, karton, 26,5 x 43 cm, sign. PD K. Novák, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Paulus

    Horská scenerie

    Položka č.: 266420

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:32

    olej, sololit, 1994, 47,8 x 68 cm, sign. PD Paulus 94, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veronika Rejfířová

    Krajina luže

    Položka č.: 282807

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:33

    olej, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav ? Sedláček

    Večerní břízy

    Položka č.: 266457

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:34

    olej, karton, 49 x 64 cm, sign. PD Jára Sedláček, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Šimek

    Samoty

    Položka č.: 269403

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:35

    olej, sololit, 33 x 47,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šindler?

    (1938-2022)

    Horská krajina

    Položka č.: 282829

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:36

    olej, plátno, 41 x 54 cm, sign. LD Šindler (?), rám, neurčený autor, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Šrámek

    (1885-?)

    Horská krajina

    Položka č.: 282831

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:37

    olej, sololit, 33,7 x 47,5 cm, sign. PD Šrámek, rám, oděrky na rámu , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák A. Němejce, J. Minaříka, F. Engelmüllera a K. Rausche

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • T. Šrámek

    Zima

    Položka č.: 232704

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:38

    olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav František Ulšmíd

    (1903-1985)

    Šumava na podzim

    Položka č.: 274286

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:39

    olej, plátno, 29 x 68 cm, sign. LD V. Ulšmíd , rám, na zadní straně štítek s popisem , rám místy lehce otlučený , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Kometa

    Položka č.: 280405

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:40

    litografie, 18 x 29 cm, sign. PD J. Valeč, rám, č. 26/100, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook