• Dubová

    Upřený pohled

    Položka č.: 232757

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:06

    litografie, 1984, p. 5,7 cm, sign. DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Ernest

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 246736

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:07

    lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wieslaw Garbolinski

    (1927-2014)

    Obrazy Wieslaw Garbolíńsky

    Položka č.: 254283

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:08

    tisk, plakát, 1988, 53 x 75 cm, plakát k výstavě na Staroměstské radnici v Praze, 1988, při okraji několikrát cca 1 cm natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Heřman

    Den

    Položka č.: 235393

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:09

    kolorovaný linoryt, 9,8 x 9,5 cm, sign. PD Jan Heřman, autorský tisk, vzadu popsáno autorem, papír u pravého okraje lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Hilmar

    (1937)

    Jiří Hilmar

    Položka č.: 267381

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:10

    tisk, plakát, 2002, 58 x 84,5 cm, plakát k výstavě v Städtische galerie Lüdenscheid 2002, při okrajích pomuchlaný papír, na zadní straně zbytky lepenky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Pípala na SPŠ bytové tvorby, člen skupin Jiná geometrie, Klub konkretistů, Gerade a K…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Klika

    (1929)

    Zpěv organů

    Položka č.: 242388

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:11

    dřevoryt, 1972, 31 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 72, lehce zažloutlý papír, spodní okraj papíru lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Pořádnej drink

    Položka č.: 237577

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:12

    kombinovaná technika, 9 x 6,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    E 55 (kalendář na rok 1999)

    Položka č.: 262642

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:13

    tisk, 1998, 8,3 x 5,4 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1999, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)

    Položka č.: 262641

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:14

    tisk, 1997, 10,5 x 7,2 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1998, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Martinková

    (1948)

    Prasklé sklo a ostnatej drát

    Položka č.: 237574

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:15

    tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Portrét muže

    Položka č.: 234096

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:16

    dřevoryt, 7,5 x 9,8 cm, studijní práce A. V. Maška, papír ušpiněn, v okolí grafiky papír lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Čtení

    Položka č.: 234093

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:17

    tuš, papír, 7 x 14,5 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    V oblacích / Dívka

    Položka č.: 234092

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:18

    tuš, papír, 6 x 7,2 a 8 x 7 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Němeček

    (1957)

    Přírodní motiv

    Položka č.: 245318

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:19

    dřevoryt, 1986, 11,7 x 26,5 cm, Sign PD Jiří Němeček ´86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neumann

    Babička

    Položka č.: 246712

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:20

    tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neumann

    Muž z profilu

    Položka č.: 228529

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:21

    tuš, papír, 28 x 22,5 cm, sign. LD Neumann, studentská práce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neumann

    Kolibřík

    Položka č.: 228527

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:22

    tužka, akvarel, papír, 24 x 24 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, při krajích pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rytíř

    Položka č.: 237524

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:23

    litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Domek v lese

    Položka č.: 234130

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:24

    uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Klaun

    Položka č.: 232761

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:25

    litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ptáčci

    Položka č.: 232753

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:26

    tuš, litografie, 6 x 8,7 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Brýle

    Položka č.: 231259

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:27

    tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ex libris Marina Stappen

    Položka č.: 229972

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:28

    lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zapadající slunce

    Položka č.: 229969

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:29

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Nationalpark Krkonoše

    Položka č.: 254304

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:30

    tisk, plakát, 82 x 57 cm, při okrajích pokrčený a otřepený papír, na několika místech podlepeno, několik bílých skvrnek v horní části, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    IN MEMORIAM

    Položka č.: 254293

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:31

    tisk, plakát, 1991, 95 x 62 cm, plakát ke spkupinové výstavě v Mánesu autorů zemřelých v posledních 20. letech, jako např. Jiří Balcar, Eva Kmentová, Vladimír Boudník, Libor Fára, Mikuláš Medek, Robert Piesen a další , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    České umění XIX. století

    Položka č.: 267382

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:32

    tisk, plakát, 58 x 83 cm, v rozích přehnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Národní galerie v Praze

    Položka č.: 254288

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:33

    tisk, plakát, 57 x 82 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Off Program… příští vlna

    Položka č.: 254272

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:34

    tisk, plakát, 1994, 84 x 59 cm, plakát k Pražskému divadelnímu festivalu Mozart Open, 1994, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zelené listy ( PF 2012)

    Položka č.: 254077

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:35

    serigrafie, 2011, 10,3 x 13,5 cm, č. 65/305, vzadu popsáno: PF 2012 Jaroslav, Kateřina, František Dostálovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook