-
Neurčený autor
Na útěku s princeznou
Položka č.: 711Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:28
litografie, 10 x 49,5 cm, sign. PD, rám, č. 89/90, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Černoška
Položka č.: 712Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:29
linoryt, 33,5 x 24 cm, sign. PD Giorgio Rocedri, rám, č. 88/99, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Akt
Položka č.: 713Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:30
linoryt, 23,5 x 33,5 cm, sign. PD Giorgio Rocedri, rám, č. 88/99, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Les
Položka č.: 714Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:31
litografie, 41 x 30 cm, sign. PD , pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Tatry
Položka č.: 715Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:32
olej, plátno, 49 x 66 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajinka s levandulemi
Položka č.: 716Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:33
tempera, karton, 50 x 60 cm, sign. PD nečitelně, při levém okraji natržený karton(cca 5cm), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Rybáři na Korinthu
Položka č.: 717Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:34
akvarel, tuš, papír, 1975, 29,5 x 41,8 cm, sign. PD M. Holý?, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Praha - periferie
Položka č.: 718Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:35
akvarel, tužka, papír, 1957, 30,8 x 43 cm, sign. PD M. Holý?, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pražský hrad
Položka č.: 719Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:36
akvarel, pastel, karton, 19 x 29 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Dům
Položka č.: 720Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:37
akvarel, papír, 26 x 41,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lodě
Položka č.: 721Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:38
pastel, papír, 1966, 29,5 x 57,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Břevnov Na Kocourkách
Položka č.: 722Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:39
akvarel, tuš, běloba, papír, 1960, 21,5 x 30 cm, sign. LD B. Mládek 1960, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Dudák
Položka č.: 723Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:40
akvarel, tuš, papír, 36 x 30 cm, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Tváře
Položka č.: 724Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:41
štětcová malba tuší, papír, 1964, 66 x 51 cm, sign. LD Chrís 64, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Vydra
Položka č.: 725Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:42
monotyp, 51,5 x 38 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích mimo tisk mírně púokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Podzimní krajina
Položka č.: 726Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:43
olej, plátno, 47 x 66 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Květina
Položka č.: 727Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:44
pastel, papír, 30 x 30 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Eiger
Položka č.: 728Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:45
olej, sololit, 50 x 40,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Dvě černošky
Položka č.: 729Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:46
akryl, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD nečitelně, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Babička
Položka č.: 730Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:47
uhel, papír, 58 x 38,5 cm, sign. LN, rám, drobné fleky na papíře v horní části, pasparta mírně zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Voják
Položka č.: 731Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:48
olej, sololit, 1981, 18 x 17 cm, sign. LN HV 81, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Monolog
Položka č.: 732Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:49
tuš, akvarel, ruční papír, 58,5 x 41,5 cm, sign . PD, rám, pasparta mírně zažloutlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Nevařil/Lajsek
Slunce
Položka č.: 733Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:50
tapiserie, 1989, 135 x 260 cm, sign. na zadní straně Nevařil / O. Lajsek, na zadní straně všech tří kusů štítek Art protis Ateliers Vlněna Brno s popisem, datací a pořadovým číslem. Tvorba ART-PROTISU neboli malování vlnou spočívá v kladení barevných vrstev střižní vlny s následovným prošitím. Její …
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Berchtesgarden
Položka č.: 734Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:51
olej, karton, 38 x 51 cm, malba zachycuje oblast v bavorských Alpách kde stálo známé Hitlerovo Orlí hnízdo, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Rozbouřené moře
Položka č.: 735Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:52
olej, karton, 27,5 x 39 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Indický motiv
Položka č.: 736Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:53
malba na hedvábí, 34,5 x 21 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Indonéský motiv
Položka č.: 737Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:54
tuš, tempera, zlato, papír, 21 x 34,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pivoňky
Položka č.: 738Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:55
olej, sololit, 40 x 34,2 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mona Lisa
Položka č.: 739Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:56
olej, plátno, 70 x 50 cm, klínový rám, soudobá malířská reprodukce slavné Leonardovy malby vzniklé v letech 1503-19, portrétu Lisy del Giocondo, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata
Položka č.: 740Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:57
rytina, 43,2 x 28,1 cm, papír ohmataný, zatekliny mimo tisk, četné hnědé skvrnky, i v tisku, zažloutlý papír, lepenka na zadní straně papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO