• Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Chalupa

    Položka č.: 801

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:58

    dřevoryt, 18 x 24 cm, sign. PD Vl. Pukl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Letní den

    Položka č.: 802

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:59

    dřevoryt, 41, 7 x 54, 5 cm, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Čertovka

    Položka č.: 803

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:00

    dřevoryt, 1935, 44, 5 x 37, 7 cm, sign. PD Vl. Pukl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Hotel štěstí

    Položka č.: 804

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:01

    akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Zlatý podzim

    Položka č.: 805

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:02

    akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    František Běhounek a generál Nobile míjejí severní pól

    Položka č.: 806

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:03

    olej, sololit, 2020, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 20, pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajíma…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Nerudova ulice

    Položka č.: 807

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:04

    lept, 32 x 24 cm, sign. PD Jan Rambousek, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Židovský hřbitov

    Položka č.: 808

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:05

    litografie, 34,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Hořící keř (Domek v Izraeli)

    Položka č.: 809

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:06

    litografie, 34,8 x 25,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Loreta v noci

    Položka č.: 810

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:07

    litografie, 17,2 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 13/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Dům s dvěma komíny

    Položka č.: 811

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:08

    litografie, 37,5 x 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Zkouška orchestru

    Položka č.: 812

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:09

    litografie, 27 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 23/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Křížová cesta v Jeruzalémě

    Položka č.: 813

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:10

    litografie, 37,5 x 26,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 58/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Wagnerova vila

    Položka č.: 814

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:11

    litografie, 33,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 7/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Anglické sídlo

    Položka č.: 815

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:12

    litografie, 32,5 x 40 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 4/28, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Pohořelec

    Položka č.: 816

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:13

    litografie, 32 x 40,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 127/170, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Panorama

    Položka č.: 817

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:14

    litografie, 32,5 x 41 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 117/160, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Rodná krajina Gustava Mahlera

    Položka č.: 818

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:15

    litografie, 32,5 x 42,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 23/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Třeboň

    Položka č.: 819

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:16

    kombinovaná technika, plátno, 2005, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Večerní Pohořelec

    Položka č.: 820

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:17

    kombinovaná technika, plátno, 2005, 19 x 19,5 cm, sign. LD Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Okno mého ateliéru

    Položka č.: 821

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:18

    kombinovaná technika, plátno, 2007, 23,3 x 29 cm, sign. DU Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Rélink

    (1880-1945)

    Důvěrný rozhovor

    Položka č.: 822

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:19

    akvarel, tuš, papír, 1928, 31,5 x 28,5 cm, sign. LD Karel Rélink 1928, rám, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Brožíka na Akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Rerych

    Kompozice

    Položka č.: 823

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:20

    bromostříbrná fotografie, 31 x 30,5 cm, sign. na zadní straně Rerych, 3/20, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Žebřík

    Položka č.: 825

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:22

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 13,3 x 8,7 cm, pozdější otisk z původní desky, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Motýl

    Položka č.: 826

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:23

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,3 x 12,3 cm, PD značeno Tisk Reynek, značení v PD pochází od Daniela Reynek (1928-2014) - syna Bohuslava Reynka, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Sen

    Položka č.: 827

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:24

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15,5 x13 cm, pozdější otisk z původní desky, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Ježíš a hodiny

    Položka č.: 828

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:25

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Stoupy

    Položka č.: 829

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:26

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 1955-56, 24,8 x 16,1 cm, z cyklu Don Quijote, pozdější otisk z původní desky, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marina Richter

    (1962)

    Hra na Romeo a Julii

    Položka č.: 830

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:27

    lept, 2002, 17,5 x 25,7 cm, sign. Marina Richter 2002, rám, č. 50/95, na zadní straně štítek s popisem a razítkem Auditoris Bohemiae, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavla Rousová-Vicenová

    (1884-1939)

    Pražský Hrad

    Položka č.: 831

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:28

    lept, 32 x 24,5 cm, podpis Karel Muller PD nepatří autorce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook