• Jan Volf

    Pes

    Položka č.: 924

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:01

    suchá jehla, 1987, 27 x 29 cm, sign. DU Jan Volf 87, pasparta, pasparta zejména ve spodní části zašpiněná, látková páska zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Jan Volf

    Panák

    Položka č.: 925

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:02

    suchá jehla, akvatinta, mezzotinta, 1990, 34,5 x 25 cm, sign. DU Jan Volf 90, pasparta, č. 5/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Jan Volf

    Dva čerti

    Položka č.: 926

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:03

    akvatinta, lept, suchá jehla, 1990, 34 x 41,5 cm, sign. DU Jan Volf 90, pasparta, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jan Volf

    Klidně by šli do cirkusu

    Položka č.: 927

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:04

    suchá jehla, akvatinta, 41 x 31 cm, sign. DU Jan Volf, č. 20/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Volf

    Afričanka

    Položka č.: 928

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:05

    suchá jehla, akvatinta, 43 x 32 cm, sign. DU Jan Volf, pasparta, č. 7/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Volf

    Spermie

    Položka č.: 929

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:06

    tuš, papír, 1984, 48 x 38,2 cm, sign. DU Jan Volf 84, rám, mírně zašpiněný papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Jan Volf

    Strom

    Položka č.: 930

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:07

    tuš, papír, 1984, 58 x 39 cm, sign. DU Jan Volf 1984, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Vondráček

    A

    Položka č.: 931

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:08

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Bohunka Waageová

    Víla

    Položka č.: 932

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:09

    suchá jehla, mezzotinta, 1980, 24,5 x 20 cm, sign. PD B. Waageová 1980, rám, č. 5/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Emil Wanke

    (1901)

    Praha - Zámecké schody

    Položka č.: 933

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:10

    lept, 14 x 19 cm, sign. PD Emil Wanke, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Wenig

    (1910-1972)

    Koně

    Položka č.: 934

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:11

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Hlavy

    Položka č.: 935

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:12

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Zavřel

    Ves v krajině

    Položka č.: 936

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:13

    olej, karton, 32,5 x 46 cm, sign. PD Zavřel, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Antonín Zázvorka

    (1894-1980)

    Chlapec

    Položka č.: 937

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:14

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Wolfgang Zelmer

    Položka č.: 938

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:15

    lept, 1980, 39,5 x 47,5 cm, sign. PD Zelmer 80, E. A.

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Wolfgang Zelmer

    Položka č.: 939

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:16

    lept,akvatinta, 32 x 47 cm, sign. PD

  • Zeman

    Valašský statek

    Položka č.: 940

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:17

    olej, karton, 1941, 64 x 50 cm, sign. PD J Zeman

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zeman

    Uherské u Hajdů

    Položka č.: 941

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:18

    olej, lepenka, 50 x 65 cm, sign. PD J. Zeman

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Čekárna I

    Položka č.: 942

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:19

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Jan Zrzavý

    Postavy duchů - mnichů

    Položka č.: 943

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:20

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • A. Šec

    Dvě lišky

    Položka č.: 944

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:21

    olej, karton, 50 x 59 cm, sign. PD Šec A., rám, rám místy poškozen, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Pohled na Pražský hrad a Karlův most

    Položka č.: 945

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:22

    akvarel, papír, 1978, 52 x 31 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Barvy lesa

    Položka č.: 946

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:23

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Miroslav Tyrš

    Položka č.: 947

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:24

    litografie, 1995, 33 x 29 cm, sign. PD KBeneš 95, rám, č. 121/125, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Lodní šroup

    Položka č.: 948

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:25

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Dušan Kállay

    Muž a žena

    Položka č.: 949

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:26

    lept, 1978, 11,5 x 8 cm, sign. DU Dušan Kállay 1978, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Svatá Magdaléna

    Položka č.: 950

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:27

    podmalba na skle, 29 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Renata Šimlíková

    Brána

    Položka č.: 951

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:28

    litografie, 1994, 53,7 x 37,5 cm, sign. PD R. Šimlíková 1994, č. 10/80, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

  • Marie Michaela Šechtlová

    Profil dívky s ptáky

    Položka č.: 952

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:29

    litografie, 59,5 x 43 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 3/60, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Josef Černý

    Vzpomínky

    Položka č.: 953

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:30

    lept, 1989, 29,8 x 21,6 cm, sign. DU J Černý 89, č. 6/100, vzadu razítko Josefa Černého, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze