• Hermína Melicharová

    (1923-2000)

    Hradní paní

    Položka č.: 681

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:58

    dřevořez, 40,5 x 19,8 cm, sign. PD Hermína Melicharová, č. 87/150, lehce zažloutlý papír, horní a spodní okraj papíru pokrčeny, na pravém okraji papíru několik drobounkých narezavělých flíčků (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Bendy na UMPRUM, prof…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Micl

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    Položka č.: 682

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:59

    litografie, 2015, 38 x 50 cm, sign. PD MICL 15, č. 68/69, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 683

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:00

    olej, papír, 18,8 x 41,8 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Podzim

    Položka č.: 684

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:01

    akvarel, věloba, tuš, papír, 1960, 60 x 84,5 cm, sign. PD Jana 60, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Na zahrádce

    Položka č.: 685

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:02

    tempera, papír, 1960, 59,7 x 40,6 cm, sign. PD Jana 60, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Žena v přírodě

    Položka č.: 686

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:03

    litografie, 61 x 43 cm, sign. PD Ed. Milén , rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Koupání

    Položka č.: 687

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:04

    suchá jehla, 1927, 24 x 19 cm, sign. DU Ed. Milén, rám, č. 39/50, na zadní straně štítek s popisem (dílo bylo vystaveno na brněnské výstavě), Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

  • Zuzana Mináčová

    Sylvia Turbová

    Položka č.: 688

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:05

    čb. fotografie, 1965, 38 x 28 cm, monogr. PD Z.M., rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Zuzana Mináčová

    Sylvia Turbová

    Položka č.: 689

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:06

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Zuzana Mináčová

    Jana Matulová - baletka

    Položka č.: 690

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:07

    čb. fotografie, 1988, 28 x 38 cm, monogr. PD Z.M., rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litografía original VII

    Položka č.: 691

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:08

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Jiří Mocek

    Roh hojnosti pro pana Puškina

    Položka č.: 692

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:09

    tužka, akvarel, papír, 1996, 20 x 12,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, mírně zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Jiří Mocek

    Špagety pro Casanovu

    Položka č.: 693

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:10

    tužka, akvarel, papír, 1996, 23 x 12,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, mírně zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Jiří Mocek

    Kuchař pro jeho veličenstvo

    Položka č.: 694

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:11

    tužka, akvarel, papír, 1996, 23,5 x 12 cm, sign. DU Mocek 96, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alois Moravec

    Roklan od Filipovi huti

    Položka č.: 695

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:12

    uhel, papír, 1957, 44 x 57,5 cm, sign. PD A. Moravec 57, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

  • Th. Muck

    Kapr

    Položka č.: 696

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:13

    kombinovaná technika, asambláž, papír, 2003, 36 x 26,5 cm, sign. PD Th. Muck 2003, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Oratoř krále Vladislava (Katedrála sv. Víta)

    Položka č.: 697

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:14

    lept, 33,1 x 24,5 cm, signatura pravděpodobně nepatří autorovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Munehiro

    Urozená paní laje opilému sluhovi

    Položka č.: 698

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:15

    dřevoryt, 24 x 36 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

  • Josef Mžyk

    Položka č.: 699

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:16

    litografie, 2008, 33 x 24,3 cm, sign. PD Mžyk 2008, č. 138/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Položka č.: 700

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:17

    suchá jehla, 21 x 30 cm, sign. Ar. Nauman, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Sběračky

    Položka č.: 701

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:18

    suchá jehla, 38,5 x 26,7 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Krajina u Podbaby

    Položka č.: 702

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:19

    suchá jehla, 29 x 38 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Týnský chrám v Praze

    Položka č.: 703

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:20

    lept, 31,5 x 24,5 cm, sign. PD Arno Naumann, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Němeček

    Ahoj

    Položka č.: 704

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:21

    suchá jehla, 1966, 21,5 x 30,5 cm, sign. PD O. Němeček 1966, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

  • Ewa Nemoudry

    Kuk

    Položka č.: 705

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:22

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Ewa Nemoudry

    Il m´avait invitée en jour

    Položka č.: 706

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:23

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Ewa Nemoudry

    Mémoires d´une Jeune fille rangée

    Položka č.: 707

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:24

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Bamako 18.2.62

    Položka č.: 708

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:25

    litografie, 1962, 35 x 42 cm, sign. LD, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Krajina s kapličkou

    Položka č.: 709

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:26

    olej, karton, 9,5 x 11 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Dvojí tvář

    Položka č.: 710

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:27

    monotyp, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)