-
Neurčený autor
Lesní cesta
Položka č.: 281840Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:30
olej, karton, 49 x 35 cm, sign. LD Frajan?, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Stavení u lesa
Položka č.: 281800Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:31
tempera, sololit, 32 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na kraji lesa
Položka č.: 281837Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:32
olej, karton, 49 x 76,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Potok
Položka č.: 281829Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:33
olej, plátno, 53 x 59 cm, sign. PD GŽ, rám , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lesní krajina
Položka č.: 281827Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:34
akvarel, papír, 29,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Luh
Položka č.: 281844Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:35
akvarel, tuš, karton, 34 x 49 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Břízy
Položka č.: 281843Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:36
olej, sololit, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V horách
Položka č.: 274407Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:37
olej, lepenka, 16 x 23,5 cm, monogr. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Polní krajina
Položka č.: 282503Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:38
pastel, papír, 49,5 x 57,5 cm, rám, sign. LD Daněk Sedláček nepatří pravděpodobně autorovi, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Menčice
Položka č.: 282502Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:39
akvarel, olej, karton, 37 x 56 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Stará stodola ve Zdelově
Položka č.: 282501Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:40
tempera, karton, 22 x 33,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 281917Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:41
olej, karton, 19 x 19 cm, sign. PD Wimer, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Statek mezi stromy
Položka č.: 281859Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:42
olej, plátno, 56 x 78,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Luční krajina
Položka č.: 281835Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:43
olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
U řeky
Položka č.: 281836Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:44
olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
Položka č.: 259348Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:45
olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Padalík
Jeřáby u Studnic
Položka č.: 281863Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:46
olej, karton, 33,5 x 69 cm, sign. PD Padalík, rám, Obec Studnice ležící jižně od města Hlinska patří mezi nejstarší lidská sídliště v celé oblasti Českomoravské vysočiny., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Panuška
(1902-1959)
Saturnův kruh 10. 7. 1950 3 hod.
Položka č.: 249408Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:47
olej, papír, 1950, 24,8 x 32,7 cm, sign. PD Vlad. Panuška, při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze a u svého otce Jaroslava Panušky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Zrání (z cyklu Žně)
Položka č.: 279532Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:48
lept, 1942, 10,5 x 14 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, LD v desce značeno Pitrmann 1942, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Poláček
Podzimní krajina na Vysočině
Položka č.: 282504Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:49
olej, karton, 34 x 48 cm, sign. PD F. Poláček, rám, František Poláček, malíř českomoravské Vysočiny, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Sloup Nejsvětější trojice v Olomouci
Položka č.: 280963Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:50
lept, 31,5 x 29 cm, značeno PD Jaroslav Stretti-Zamponi, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
S. Schuldt
Srny na louce
Položka č.: 282505Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:51
olej, sololit, 1987, 34,5 x 41 cm, sign. LD S. Schuldt 87, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sobotka
Údolí řeky
Položka č.: 281834Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:52
olej, plátno, 19,5 x 25,8 cm, sign. LD Sobotka, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
J. Šmíd
Snopy
Položka č.: 282506Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:53
olej, karton, 31 x 59 cm, sign. PD J. Šmíd, rám, místy popraskaný olej, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vodář
Horská krajina
Položka č.: 282460Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:54
olej, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD J. Vodář, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vokoun
(1893-1972)
Krajina
Položka č.: 139890Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:55
akvarel, karton, 15 x 21,5 cm, sign. LD Jos. Vokoun, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Volf
(1897-1983)
Rybník u Třeboně
Položka č.: 280960Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:56
litografie, 24 x 46 cm, sign. PD F. Volf, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
-
Zapadlo
Předjaří
Položka č.: 281824Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:57
olej, sololit, 15,5 x 20 cm, sign. PD Zapadlo, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Javad Alizadeh
(1953)
Lothar Matthäus
Položka č.: 268273Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:00
tuš, papír, 34,6 x 23,7 cm, sign. PD Javad, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Javad Alizadeh
(1953)
Tomáš Skuhravý
Položka č.: 268272Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:01
tuš, papír, 34,7 x 23,9 cm, sign. PD Javad, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO