-
Jaroslav Uiberlay
(1921-1991)
Dva kopce
Položka č.: 282176Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:32
litografie, 1981, 15,3 x 11 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1981, č. 15/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Leischnerová
(1937)
Vyšehrad
Položka č.: 282177Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:34
linoryt, 16,7 x 11,9 cm, sign. PD J. Leischnerová, č. 13/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Křížek
(1920-1981)
Kompozice
Položka č.: 282178Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:36
pastel, akvarel, papír, 21 x 11,5 cm, sign. PD VKřížek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Vandráci
Položka č.: 282179Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:38
tisk, papír, 1964, 15 x 8,5 cm, sign. PD KSvolinský 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Tajemný hrad
Položka č.: 282180Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:40
tisk, papír, 1964, 17,5 x 10,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Tváře
Položka č.: 282181Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:42
tisk, papír, 1964, 15,5 x 9,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Masopustní masky
Položka č.: 282182Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:44
tisk, papír, 1964, 18,5 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Panna
Položka č.: 282183Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:46
tisk, papír, 1964, 15,5 x 9,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Písmenka
Položka č.: 282184Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:48
tisk, papír, 1964, 13,5 x 8 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Taneční pár; Zátiší
Položka č.: 282185Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:50
2x tisk, papír, 1964, 17,5 x 10; 16 x 10,3 cm, 2x monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Ptáci
Položka č.: 282186Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:52
tisk, papír, 1964, 11 x 11 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Fryderyk Chopin
Položka č.: 282187Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:54
ocelorytina, 1979, 12,2 x 7,4 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Jirka
(1914-1984)
Pražský hrad
Položka č.: 282188Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:56
ocelorytina, 1979, 5,7 x 7,5 cm, sign. PD Jirka L., Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L´uba Končeková - Veselá
(1942)
Koncert na počest K. Lhotáka
Položka č.: 282189Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:58
lept, 20,8 x 14,7 cm, sign. PD Lˇ Končeková - Veselá, č. 9/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Nohy
Položka č.: 282190Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:00
dřevoryt, 15,9 x 12,8 cm, sign. PD LJandová, č. 191/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Zámečníková
(1945)
Dívka
Položka č.: 282191Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:02
litografie, pastel, 16,5 x 23,5 cm, sign. DU Zámečníková, č. 76/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně J.Svobody
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hermína Melicharová
(1923-2000)
Muž na koni
Položka č.: 282192Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:04
dřevoryt, 16,4 x 9 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Bendy na UMPRUM, prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Bilance UB
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Weiser
(1914-1994)
Prostějovská radnice
Položka č.: 282193Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:06
dřevoryt, 16,8 x 11,1 cm, PD značeno ve štočku JW, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Horská řeka
Položka č.: 282194Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:08
dřevoryt, 1925, 18,2 x 13,6 cm, LD značeno ve štočku VK-25, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
PF 1986
Položka č.: 282195Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:10
tisk, papír, 14 x 9 cm, DU značeno v tisku Renčín, Antikvariát Ostrovní, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
PF 1973
Položka č.: 282196Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:12
linoryt, 1972, 18,8 x 9,5 cm, sign. DU Houra 72, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vodák
(1923-2000)
A. Jirout děkuje
Položka č.: 282197Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:14
suchá jehla, akvarel, 1959, 12,1 x 7,2 cm, sign. DU Vodák 59, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Kytice
Položka č.: 282198Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:16
linoryt, 1985, 19,6 x 9,5 cm, sign. PD Houra 85, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
PF 96
Položka č.: 282199Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:18
serigrafie, 1995, 10,5 x 8,3 cm, sign. LD JKaiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Podpis
Položka č.: 282200Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:20
fix, papír, 15 x 10 cm, sign. uprostřed Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Exlibris Ivan a Olga Berkovi
Položka č.: 282201Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:22
zinkografie, 1950, 11 x 4 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Helena Štecherová
(1919-2003)
PF 1968
Položka č.: 282202Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:24
linoryt, 1967, 14,3 x 8 cm, sign. PD M.H. Štecherová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. E. Paličkové a K. Svolinského na VŠUP v Praze, žákyně O. Kokoschky na "Škole vidění" v Salcburku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Jiří Noha PF 88
Položka č.: 282203Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:26
litografie, 1987, 11,5 x 8,2 cm, sign. DU nečitelně, č. 95/130, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Pražský hrad r. 1829
Položka č.: 282205Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:28
ocelorytina, 1979, 8,2 x 7,4 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Václavu Hankovi
Položka č.: 282206Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:30
ocelorytina, 1979, 10 x 7,2 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO