• Hana Čápová

    (1956-2019)

    Kohoutek na víně

    Položka č.: 282401

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:12

    lept, 2013, 13 x 8,8 cm, sign. PD H. Čápová 2013, č. 19/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Horský potok

    Položka č.: 282402

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:14

    lept, 16 x 12,2 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Závod

    Položka č.: 282403

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:16

    litografie, 2007, 13,9 x 23 cm, sign. PD Petr Ptáček 2007, č. 82/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Boudová

    (1931-2001)

    Jaro na Čertovce

    Položka č.: 282404

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:18

    litografie, 1997, 20,8 x 17 cm, sign. PD J. Boudová 1997, č. 6/180, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    PF 1984

    Položka č.: 282405

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:20

    litografie, 1983, 18 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    PF 1984

    Položka č.: 282406

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:22

    litografie, 1983, 19,2 x 9,2 cm, sign. PD Liesler 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Strnad

    (1935-2020)

    Vyšehrad

    Položka č.: 282407

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:24

    litografie, 1991, 16,6 x 20,2 cm, sign. PD P. Strnad 91, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Naďa Rappensbergerová

    (1936)

    Dívka se svící

    Položka č.: 282408

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:26

    litografie, 7,2 x 10 cm, sign. PD NRappensbergerová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Pradlena

    Položka č.: 282409

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:28

    lept, 1927, 12,2 x 8,8 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Souboj

    Položka č.: 282410

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:30

    litografie, 15,5 x 26 cm, PD značeno na kameni P. Dillinger, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    16x Exlibris

    Položka č.: 282411

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:32

    7x lept, 9x dřevoryt, různé velikosti cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook