Josef Dlabal (1920-2004)

Chrám Vasila Blaženého v Moskvě

olej, papír, 15 x 10 cm, sign. PD Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 254643

Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:04

Aktuální cena: 170 CZK (7 €)