• Josef Liesler

    Žena s mužem na ochozu

    Položka č.: 257205

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:00

    litografie, 1986, 17 x 8 cm, sign. DU Liesler 86, na zadní straně P.F. 1987 a podpis Liesler, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kavalerie

    Položka č.: 242505

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:01

    lept, suchá jehla, 24,8 x 23 cm, sign. PD A. J. Alex, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Nikolajevič Anisimov

    (1900-1966)

    Nad Pikovicemi

    Položka č.: 235228

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:02

    olej, papír, 1959, 22 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. V. Maška a J. Schussera na VŠUP v Praze, poté studium na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Nikolajevič Anisimov

    (1900-1966)

    Sudoměřice u Tábora

    Položka č.: 235227

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:03

    olej, karton, 1960, 21 x 29,3 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. V. Maška a J. Schussera na VŠUP v Praze, poté studium na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Bím

    Ostrov

    Položka č.: 257197

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:04

    litografie, 21,5 x 15 cm, sign. DU Bím 14, 123/180, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Tomáš Bím

    Pivní ulice (PF 1974)

    Položka č.: 257187

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:05

    litografie na ručním papíře, 1973, 17,1 x 13,2 cm, sign. PD Tomáš Bím, mírně pokrčený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Na procházce na břehu moře

    Položka č.: 257201

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:06

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Cyril Bouda

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 257179

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:07

    litografie, 1965, 9,3 x 15,9 cm, sign. PD C Bouda, P. F. 1966, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Vlny a maják

    Položka č.: 128278

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:08

    litografie, 21,4 x 14,7 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Ideál

    Položka č.: 257199

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:09

    lept, 21 x 15,3 cm, sign. UD Jiří Brázda 14, 123/180, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

  • Jiří Brázda

    Položka č.: 257188

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:10

    lept, mezzotinta, 2013, 12,8 x 9,9 cm, sign. DU J. Brázda 13, XXIII/XXX, exlibris Xiao Yong, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Pózujeme pro blížence..

    Položka č.: 257193

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:11

    litografie, 19 x 14 cm, značeno LD v tisku jean effel, dole text: -On pose pour les Gémeaux..., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Zamyšlení

    Položka č.: 257192

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:12

    litografie, 19 x 14 cm, značeno PN v tisku jean effel, dole text: - Pour la pensée, faites-mor quelquechose dans ce genre-lá!, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Gravitace

    Položka č.: 257191

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:13

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Ze starých textů

    Položka č.: 233287

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:14

    lept, koláž, papír, 24 x 19 (38,3 x 27) cm, monogr. PD VF, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Námořníkův dopis

    Položka č.: 233286

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:15

    lept, koláž, papír, 24 x 19 (38,8 x 28) cm, monogr. PD VF, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marta Horáková

    (1911-2010)

    Pivoňky

    Položka č.: 248857

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:16

    akvarel, karton, 63 x 87 cm, sign. PD Marta Horáková, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

  • Ota Jakl

    (1908-1981)

    Rybářská bárka

    Položka č.: 254736

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:17

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Indické dívky v zahradě

    Položka č.: 257202

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:18

    litografie, 14,8 x 8,9 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Josef Kozumplík

    Krajina s vesnicí

    Položka č.: 249431

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:19

    akvarel, papír, 1977, 40 x 58 cm, sign. PD Josef Kozumplík 1977, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Nahá žena s copem

    Položka č.: 257173

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:20

    litografie, 1919, 14,5 x 4,9 cm, značeno PD RKremlička 1919, příloha Veraikonu roč. VII. s. 3.-4., Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Svatý Václav

    Položka č.: 257203

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:21

    litografie, 2010, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, exlibris R. Šteiner, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Bohdan Lacina

    (1912)

    Pohled do vsi

    Položka č.: 225379

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:22

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Minka

    (1961)

    Pocta J. Seifertovi

    Položka č.: 257196

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:23

    lept, 15,2 x 11 cm, sign. PD Petr Minka 98, 21/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Petr Minka

    (1961)

    Údolí smutku Jana Zrzavého

    Položka č.: 257195

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:24

    lept, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Petr Minka 98, 49/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Jezero pod horami

    Položka č.: 241071

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:25

    olej, karton, 49 x 65,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    Položka č.: 239546

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:26

    Dívka v kroji

    Položka č.: 236650

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:27

    olej, karton, 38 x 55 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Karel Oberthor

    Postřelený jelen

    Položka č.: 257171

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:28

    lept, 1966, 24,1 x 17,4 cm, sign. DU K. Oberthor 66, 24/25, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Rak a dům

    Položka č.: 257194

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:29

    lept, ruční papír, 13,4 x 10,5 cm, sign. PD J. Pileček 81, 75/100, vzadu popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)