Jiří Bouda (1934-2015)

Český Krumlov

litografie, 1975, 16 x 36,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 75, rám

ID: 251898

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 17:39

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu