František Gross (1909-1985)

Strojek

litografie, 1972, 24 x 16,8 cm, sign. PD F. Gross, č. 12/57

žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

ID: 251734

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:15

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)