Jaroslav Rubeš

Karlův most z Kampy

olej, plátno, 1995, 35,5 x 25,5 cm, sign. LD J. Rubeš, rám, vzadu popsáno autorem

ID: 244922

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 22:22

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)