Jaroslav Černý (1904-1984)

Růžová oblaka

olej, karton, 24,5 x 51 cm, sign. LD Černý, rám, na rámu drobná poškození

studium na AVU v Praze

ID: 233251

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 18:02

Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)