Černí baroni
tuš, akvarel, papír, 1997, 23,5 x 14,5 cm, sign. a věnování DU Neprakta 1997, pasparta, varianta kresby přední a zadní obálky Černých baronů
studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
ID: 282018
Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:25
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK