Jiří Suchý (1931)
litografie, 16,1 x 10,9 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 81/120
Antiqari.at Radhošťská
Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:56
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)