Markéta Kolářová
(1993)
Demeter
Položka č.: 575Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:06
akryl, olej, plátno, 2024, 30 x 25 cm, sign. zezadu Markéta Kolářová
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Markéta Kolářová
(1993)
Gaia
Položka č.: 576Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:07
Vladimír Komárek
Křížová cesta, XI
Položka č.: 577Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:08
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Vladimír Komárek
Křížová cesta, VIII
Položka č.: 578Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:09
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Vladimír Komárek
Schody
Položka č.: 579Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:10
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Ivan Komárek
Parník
Položka č.: 580Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:11
litografie, 23 x 32,5 cm, sign. PD I. Komárek, rám, a.t., v dolní části razítka zasahující do grafiky: ČFVU, zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Vladimír Komárek
Tři čepice
Položka č.: 581Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:12
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Vladimír Komárek
Polibek
Položka č.: 582Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:13
dřevoryt, 17 x 25,7 cm, sign. PD V. Komárek , č. 55/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Vladimír Komárek
Ptáci v zahradě
Položka č.: 583Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:14
suchá jehla, 22,7 x 12 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Vladimír Komárek
Opona
Položka č.: 584Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:15
suchá jehla, 26,7 x 17 cm, sign. PD V. Komárek , č. 27/45, členská prémie SVU Mánes 1993, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Vladimír Komárek
Zátiší s pohárem a trojramenným svícnem
Položka č.: 585Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:16
suchá jehla, 1964, 19,3 x 42,5 cm, sign. DU V. Komárek 64, č. 4/8, lehce zvlněný papír, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Pavel Kopp
Piaza Navona
Položka č.: 586Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:17
fotografie, 25 x 19 cm, zazadu autorské razítko, na okrajích mimo fotografii ušpiněno, růžky naraženy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografov…
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Pavel Kopp
Staroměstské náměstí, Husův pomník
Položka č.: 587Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:18
fotografie, 24,3 x 18,4 cm, zezadu autorské razítko, pravý horní a levý dolní roh papíru pokrčeny, růžky papíru lehce naraženy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na p…
Kosina
Zátiší s ovocem
Položka č.: 588Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:19
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Karel Kostial
(1878-1943)
Malostranské náměstí
Položka č.: 589Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:20
Ivan Kostík
(1911-1967)
Elektrické sloupy
Položka č.: 590Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:21
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ivan Kostík
(1911-1967)
Domek s vysokým stromem
Položka č.: 591Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:22
Emil Kotrba
(1912-1983)
Bakchanálie
Položka č.: 592Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:23
litografie, 1941, 31 x 40,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, č. 47/220, drobné skvrny na papíře, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Emil Kotrba
(1912-1983)
Věnčení býka
Položka č.: 593Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:24
dřevoryt, 1937, 27,6 x 36 cm, sign. PD Emil Kotrba 1937, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Ivan Kováčik
Kozorožec
Položka č.: 594Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:25
Kozel
Krajina s řekou
Položka č.: 595Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:26
akvarel, papír, 1962, 14,8 x 55,6 cm, sign. PD Kozel 62, Antikvariát Ostrovní
Petr Kožíšek
(1972)
Ptáček
Položka č.: 596Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:27
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Petr Kožíšek
(1972)
Dívka s náušnicemi
Položka č.: 597Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:28
Markéta Králová
Cesta
Položka č.: 598Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:29
lept, 49,5 x 22,3 cm, sign. PD M. Králová , č. 4/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Vilém Kreibich
(1884-1955)
Letní den u potoka
Položka č.: 599Vyvolávací cena: 12.600 CZK (525 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:30
Aktuální cena: 12.600 CZK (525 €)
Zdeňka Krejčová
Karel Kryl: Amoresky
Položka č.: 600Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:31
bibliofilie se 4 barevnými kombinovanými technikami, 1991, 10,5 x 7,5 cm, vše sign. PD Krejčová, autorský tisk, Typograficky upravil Vladimír Viener, vydala Nadace Lyry Pragensis jako 66. svazek bibliofilské edice Polyhymnia, Praha 1991, 38 stran, Antikvariát Dlážděná, studium Střední odborné školy …
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Karel Kroupa
Pohlazení
Položka č.: 601Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:32
lept, 1987, 22,3 x 9,8 cm, sign. PD K. Kroupa 87, rám, č. 13/100, žák prof. Filly, A. Strnadela a J. Baucha na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Roman Křelina
(1966)
Poslední milování
Položka č.: 602Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:33
akryl, asfalt, plátno, 2012, 100 x 70 cm, sign. PD Křelina 2012
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Strahovská knihovna
Položka č.: 603Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:34
litografie, 31 x 21 cm, sign. PD V. Kubašta, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat …
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Loreta
Položka č.: 604Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:35
litografie, 30,5 x 20,7 cm, rám, značeno v desce LD VKubašta, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Z…