• Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Mikuláš

    Položka č.: 283355

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:04

    tužka, papír, 27,4 x 32,5 cm, sign. PD Josef Mühl, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatá Filomena

    Položka č.: 283354

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:05

    tuš, papír, 31 x 21,5 cm, sign. PD Mühl, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Anděl

    Položka č.: 283353

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:06

    tužka, papír, 33 x 28 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Josef s Ježíškem

    Položka č.: 283352

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:07

    tužka, tuš, papír, 30,8 x 24,6 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Jan Evangelista

    Položka č.: 283351

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:08

    tužka, papír, 29 x 37,3 cm, pošpiněný a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Andělé

    Položka č.: 283350

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:09

    tužka, papír, 23,2 x 34,7 cm, pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Jan Křtitel

    Položka č.: 283349

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:10

    tuš, papír, 30,3 x 22,2 cm, sign. PD Josef Mühl, mírně pošpiněný papír mimo kresbu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Broukalová

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 204250

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:11

    tempera, papír, 1964, 44,6 x 32,6 cm, sign. PD Broukalová 64, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Číhal

    Gloria in excelsis Deo

    Položka č.: 279499

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:12

    patel, fix, papír, 2004, 29,6 x 21 cm, sign. LD Číhal 04, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Číhal

    Betlém

    Položka č.: 279498

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:13

    akvarel, fix, pastelka, papír, 42 x 29,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří František Dvořák

    (1952)

    Pes

    Položka č.: 181878

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:14

    suchý pastel, papír, 42 x 29,8 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří František Dvořák

    (1952)

    Okno

    Položka č.: 181877

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:15

    suchý pastel, papír, 2014, 42 x 29,8 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Kompotice VIII.

    Položka č.: 268291

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:16

    olej, karton, 2007, 38,5 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 07, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    V noci

    Položka č.: 268287

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:17

    olej, karton, 2006, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Fišárek 2006, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Ulice

    Položka č.: 268285

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:18

    olej, karton, 1999, 25 x 35 cm, sign. LD Fišárek 99, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Bílá zóna

    Položka č.: 268283

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:19

    olej, karton, 1998, 38,5 x 30,5 cm, sign. LD Fišárek 98, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Kompozice VII.

    Položka č.: 268290

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:20

    olej, karton, 1995, 30,5 x 36 cm, sign. PD Fišárek 95, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Kompozice III.

    Položka č.: 268279

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:21

    olej, karton, 1995, 24,7 x 30,5 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Café

    Položka č.: 268282

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:22

    olej, karton, 1994, 30,5 x 39 cm, sign. PD Fišárek 94, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Hejkrlík

    Zimní krajina

    Položka č.: 211077

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:23

    akvarel, papír, 29,8 x 43,9 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Hejkrlík

    Zasněžená vesnice

    Položka č.: 211073

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:24

    akvarel, papír, 30 x 44,2 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Hejkrlík

    (1914)

    Zasněžené chalupy

    Položka č.: 190432

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:25

    akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, sign. PD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná, člen Sdružení výtvarníků Olomoučtí

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Hejkrlík

    (1914)

    Zasněžená cesta

    Položka č.: 190431

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:26

    akvarel, papír, 29,9 x 44 cm, sign. PD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná, člen Sdružení výtvarníků Olomoučtí

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Renáta Marie Hrehorovská

    (1961)

    Papoušek, sklenice a láhev

    Položka č.: 262221

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:27

    tužka, běloba, papír, 2006, 28,2 x 30 cm, monogramováno DU RMH. 2006, Antikvariát Dlážděná, soukromá žákyně V. Šteflové, členka sdružení výtvarných umělců při Galerii U Řečických

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Renáta Marie Hrehorovská

    (1961)

    Babočka paví oko

    Položka č.: 262220

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:28

    tužka, papír, 2007, 28,2 x 30 cm, monogramováno LN RMH. MMVII., Antikvariát Dlážděná, soukromá žákyně V. Šteflové, členka sdružení výtvarných umělců při Galerii U Řečických

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Mařenec

    Kytice růží

    Položka č.: 262262

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:29

    akvarel, tuš, papír, 28,3 x 21,7 cm, sign. PD K. Mařenec, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Mikulka

    (1943)

    Víno hadrářů

    Položka č.: 208089

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:30

    tuš, papír, 28,5 x 20,9 cm, sign. Pd Mikulka, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    (1923-1997)

    Sedící dívka

    Položka č.: 243456

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:31

    tuš, papír, 47 x 31,6 cm, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dáma v černém

    Položka č.: 262249

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:32

    uhel, tuš, papír, 1901, 47,8 x 29,5 cm, zažloutlý, ušpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Ladštoc

    Položka č.: 178575

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:33

    tuš, běloba, papír, 42,5 x 27,1 cm, sign. PD Josef Novák, ilustrace ke knize, při okrajích lehce zašpiněný a pomačkaný papír

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook