Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 732

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 12:06

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Svatý Václav

    Položka č.: 257203

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2021 18:21

    litografie, 2010, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, exlibris R. Šteiner, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Týden pro duševní zdraví

    Položka č.: 257341

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 07. 2021 17:05

    tisk, 1996, 57,7 x 42 cm, design J. Freund, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Grafiky kresby

    Položka č.: 257376

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2021 15:20

    tisk, plakát, 1995, formát A2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Grafika

    Položka č.: 257379

    Plánované ukončení: 13. 07. 2021 15:23

    tisk, plakát, 1990, 89 x 62 cm, v rozích dírky, papír mírně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Oldřich Kulhánek

    The Fall

    Položka č.: 257486

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2021 17:10

    bibliofilie s 5 původními lepty, 2011, 33 x 24, 2 cm, vše sign. DU Oldřich Kulhánek 2011, 78/80, vydala Daruma Praha 2011, autorem básní je Christos Giannakos (text v řečtině a v angličtině). Cyklus Metamorfózy (česky), ilustrace k řeckým básním The Fall. Příběh pojednává o nekonečných proměnách vzt…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)