Aleš Lamr

  • Aleš Lamr

    Viděl jsem tiché nebe

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:08

    litografie, 1993, 71 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 93, rám, č. 62/100, zvlněno, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Orlické hory

    Položka č.: 19698

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2012, 60,5 x 59,7 cm, sign. zezadu A.L12, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Aleš Lamr

    Hnízdo

    Položka č.: 19720

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2011, 49,8 x 79,7 cm, sign LD A. LAMR 11, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Evangelický

    Položka č.: 251728

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2021 18:09

    litografie, 1989, 70 x 53,7 cm, sign. PD A. Lamr 89, rám, č. 26/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • Aleš Lamr

    Hmotičky

    Položka č.: 252011

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:12

    litografie, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)