• Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Rio de Janeiro (Brazílie)

    Položka č.: 219340

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:54

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Studie stromů - Lopud u Dubrovníku

    Položka č.: 219349

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:56

    tužka, papír, 46 x 57 cm, sign. PD L. Stejskal, papír při spodním okraji cca 2 cm natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Radič - Osada Žďár

    Položka č.: 219350

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:58

    rudka, papír, 33 x 43 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jihočeská vesnice II.

    Položka č.: 221607

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:00

    pastel, papír, 1965, 49,5 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, vzadu popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Deštivý den

    Položka č.: 221670

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:02

    monotyp, 1968, 32 x 45,5 cm, sign. PD L. Stejskal 68, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 221750

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:04

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Krajina pod horami

    Položka č.: 221751

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:06

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Starý rukopis

    Položka č.: 222100

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:08

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Frederyk Chopin

    Položka č.: 222106

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:10

    ocelorytina, 6,5 x 9,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Oznámení o vydání prvního souboru ocelorytin J.A. Švengsbíra

    Položka č.: 222107

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:12

    ocelorytina, 8 x 11,5 cm, sign. J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 222167

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:14

    olej, plátno, 25 x 8,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Konůpek

    Ornament, Ex libris Antonín Grimm

    Položka č.: 224234

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:16

    dřevoryt, 5 x 5,5 cm, monogram KPK v tisku, vzadu popsáno Grimm, dolní okraj lehce odřený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ludvík Juránek

    (1922-2007)

    Rybářský přístav Vitt - Mis Arkona

    Položka č.: 224291

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:18

    olej, kappa, 46 x 68,5 cm, sign. PD L. Juránek, rám, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Položka č.: 224304

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:20

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 225278

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:22

    pastel, papír, 30 x 43 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    U řeky (Ex libris Jaroslav L. Krejčí)

    Položka č.: 225434

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:24

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Karel Svolinský

    Loutky (Ex libris Jana a Elišky Králových)

    Položka č.: 225435

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:26

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Chalupy pod sněhem

    Položka č.: 225450

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:28

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:30

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Monika Abbott

    Série Nový les

    Položka č.: 226102

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:32

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Neužil

    Mořská krajina

    Položka č.: 226790

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:34

    olej, sololit, 1989, 48,5 x 68,5 cm, sign. LD Neužil 89, rám, vzadu věnování od autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Věž ( Z mých knih Jára Štrec)

    Položka č.: 226992

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:36

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Pohled na město (Ex libris Břetislav Peterka)

    Položka č.: 226993

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:38

    dřevoryt, 10 x 8,2 cm, značeno v desce KK, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kůň (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 227017

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:40

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Jezdci (Ex libris Prof. J.L. Krejčí)

    Položka č.: 227036

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:42

    dřevoryt, 8,5 x 9,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bucek

    Zelená kompozice

    Položka č.: 227041

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:44

    tisk, 2004, 9,5 x 7,5 cm, sign. DU Bucek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Hřbitov

    Položka č.: 228208

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:46

    olej, plátno, 10,5 x 15 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské zákoutí

    Položka č.: 228215

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:48

    olej, karton, 11 x 21 cm, sign. PD J.Dlabal, karton vzadu potištěn, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Na Hradčanech

    Položka č.: 228216

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:50

    olej, karton, 13 x 11 cm, sign. LD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražský hrad

    Položka č.: 228218

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:52

    olej, karton, 12 x 12 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)