• Peter Purtz

    (1939)

    Mária

    Položka č.: 250443

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:49

    bromostříbrná fotografie, 1973, 40 x 26,5 cm, sign. PD Peter Putz 73, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Peter Purtz

    (1939)

    O brezových lístkoch

    Položka č.: 250444

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:50

    bromostříbrná fotografie, 1989, 40 x 23 cm, sign. PD Peter Putz 89, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Rak

    Zavraždění sv. Václava

    Položka č.: 250445

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:51

    mezzotinta, 16,5 x 13 cm, sign. PD Josef Rak

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Libeňský železniční most

    Položka č.: 250446

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:52

    dřevoryt, 25,8 x 34,74 cm, sign. PD Jan Rambousek, pasparta, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Hugo Theodor Rašín

    (1904-?)

    Portrét dívky

    Položka č.: 250447

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:53

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Hugo Theodor Rašín

    (1904-?)

    Portrét ženy

    Položka č.: 250448

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:54

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Luděk Rathouský

    (1975)

    Jaro

    Položka č.: 250449

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:55

    kuličkové pero, papír, 29 x 42 cm, ohnutý pravý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Reich

    (1942-2009)

    Kuks (z cyklu Bohemia)

    Položka č.: 250450

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:56

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jana Reinerová

    Zimní ticho

    Položka č.: 250451

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:57

    olej, plátno, 90. léta, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, rám, vzadu popsáno autorkou, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené radniční schody

    Položka č.: 250452

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:58

    olej, plátno, 90. léta, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, rám, vzadu popsáno autorkou, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

  • Jana Reinerová

    Playa de los cocos - Kuba

    Položka č.: 250453

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:59

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jana Reinerová

    Let

    Položka č.: 250454

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:00

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jana Reinerová

    Podmořská krajina - Izrael

    Položka č.: 250455

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:01

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Vladimír Renčín

    Chcete ten provaz zabalit, nebo se pověsíte hned?

    Položka č.: 250456

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:02

    litografie, 8 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Rerych

    Položka č.: 250457

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:03

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Henri Rieux

    (1877-1944)

    Most v Bayonne na řece Adour

    Položka č.: 250458

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:04

    akvarel, uhel, papír, 22,7 x 23,6 cm, monogr. a popsáno PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslav Róna

    Chlupaté nemluvně

    Položka č.: 250459

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:05

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Ladislav Rosík

    Májový průvod

    Položka č.: 250460

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:06

    fotografie, 70. léta, 28,5 x 39,9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ladislav Rosík

    Autobusy - Gottwaldov

    Položka č.: 250461

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:07

    fotografie, 70. léta, 30,2 x 39,8 cm, drobně naražené rohy papíru, antiqari.at Radhošťská

  • Ladislav Rosík

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 250462

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:08

    fotografie, 1975, 26,9 x 35,5 cm, vzadu značeno autorským razítkem a ratítkem Fotosalonu Vítkovice 76, antiqari.at Radhošťská

  • Ladislav Rosík

    Spolu

    Položka č.: 250463

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:09

    fotografie, 40 x 29,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská

  • Ladislav Rosík

    Tanec III.

    Položka č.: 250464

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:10

    fotografie, 1971, 39 x 28,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem a ratítkem Salon internacional , antiqari.at Radhošťská

  • Ladislav Rosík

    Položka č.: 250465

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:11

    fotografie, 39,4 x 30,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská

  • Ladislav Rosík

    Pohled

    Položka č.: 250466

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:12

    fotografie, 1972, 29,8 x 39,5 cm, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská

  • Ladislav Rosík

    M. Voborníková v Kralupech

    Položka č.: 250467

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:13

    fotografie, 27 x 37,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Rosík

    Dvojice

    Položka č.: 250468

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:14

    fotografie, 70. léta, 39,5 x 28,8 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Ladislav Rosík

    Před koncertem

    Položka č.: 250469

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:15

    fotografie, 29,7 x 39,7 cm, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská

  • Ladislav Rosík

    Prostor pro novou výstavbu / Mělnické náměstí

    Položka č.: 250470

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:16

    2 x fotografie, 39,8 x 23 a 18 x 40,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská

  • Ladislav Rosík

    Strom

    Položka č.: 250471

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:17

    fotografie, 30 x 39,5 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Ladislav Rosík

    Noční ulice

    Položka č.: 250472

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:18

    fotografie, 20,6 x 40,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, naražené rohy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)