Libor Jaroš
Cologvinten
Položka č.: 281664Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:47
olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)