Zdeňka Burgetová
(1934)malířka, grafička, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě,; v grafických technikách dává přednost litografii (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Bobule
Položka č.: 281897Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:15
litografie, 1992, 12,5 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 92, č. 169/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Třešně
Položka č.: 281896Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:16
litografie, 2000, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 2000, č. 2/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Na větvi
Položka č.: 281895Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:17
litografie, 2006, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 71/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka s květinou
Položka č.: 281894Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:18
litografie, 1997, 12,2 x 8,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 97, č. 3/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dva ptáčci
Položka č.: 281893Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:19
litografie, 1998, 12 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 98, č. 32/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
S motýli
Položka č.: 281892Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:20
litografie, 2007, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 07, č. 74/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Zátiší s džbánkem a ovocem
Položka č.: 281891Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:21
litografie, 2002, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 2002, č. 9/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Profil dívky s motýlem
Položka č.: 281890Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:22
litografie, 2009, 12,5 x 8,5 cm, sign. LD Z. Burgetová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Kytice a motýl
Položka č.: 281889Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:23
litografie, 1997, 8 x 6,5 cm, sign. PD 97 Burgetová, č. 97/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Orchidej
Položka č.: 281888Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:24
litografie, 1995, 8 x 6 cm, sign. PD Z. Burgetová 95, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Sedmikrásky
Položka č.: 281887Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:25
litografie, 2006, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 67/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Čekanka
Položka č.: 281886Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:26
litografie, 2004, 13 x 9,5 cm, sign. LD Z. Burgetová 04, č. 35/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Ptáčci a kvítí
Položka č.: 281885Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:27
litografie, 2003, 12,5 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 37/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Babočka admirál
Položka č.: 281884Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:28
litografie, 1998, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 98, č. 30/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Babočka paví oko
Položka č.: 281883Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:29
litografie, 2009, 12,3 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 09, č. 96/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO