• Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Titre pour Le Sourire

    Položka č.: 255075

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:54

    faksimile dřevorytu, ruční papír, 10 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek ve městě II

    Položka č.: 255076

    Vyvolávací cena: 1.950 CZK (78 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:55

    Aktuální cena: 1.950 CZK (78 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Salaš (Slovensko)

    Položka č.: 255077

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:56

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Zahrada u Bertramky

    Položka č.: 255078

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:57

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Malíř

    Položka č.: 255079

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:58

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Město

    Položka č.: 255080

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:59

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura v interiéru

    Položka č.: 255081

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:00

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Postavy na periferii

    Položka č.: 255082

    Vyvolávací cena: 4.100 CZK (164 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:01

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek II (Halda II)

    Položka č.: 255083

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:02

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek I (Halda I)

    Položka č.: 255084

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:03

  • František Gross

    (1909-2000)

    Postava

    Položka č.: 255085

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:04

    kresba tužkou, papír, 1938, 16 x 12 cm, značeno vzadu FG 38

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 255086

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:05

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Postavy v interiéru

    Položka č.: 255087

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:06

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • František Gross

    (1909-2000)

    Zátiší s konvicí a ovocem

    Položka č.: 255088

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:07

    kresba tužkou, papír, 38,5 x 28,5 cm, sign. PD F.Gross

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Alexander Hackenschmied

    (1907-2004)

    Zima

    Položka č.: 255089

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:08

    vintage gelatin silver print, 31,5 x 25,8 cm, sign. vzadu Alexander Hackenschmied, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Aventinská mansarda

  • Abraham Hadad

    (1937)

    Le Canapé

    Položka č.: 255090

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:09

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Häring

    (1895-?)

    V lese

    Položka č.: 255091

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:10

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • František Xaver Harlas

    (1865-1947)

    Strom

    Položka č.: 255092

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:11

    akvarel, tužka, papír, 19,5 x 27,7 cm, PD F. X. Harlas, rám, antiqari.at Radhošťská

  • František Xaver Harlas

    (1865-1947)

    Les

    Položka č.: 255093

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:12

    tuš, akvarel, papír, 26 x 34 cm, LD F. X. Harlas, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Vladimír Hendrych

    (1928-2018)

    Léto na Vysočině

    Položka č.: 255094

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:13

    olej, sololit, 1987, 60 x 90 cm, rám

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Vladimír Hendrych

    (1928-2018)

    Rybník na Vysočině

    Položka č.: 255095

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:14

    olej, sololit, 1991, 65 x 90 cm, sign. PD Hendrych, rám

  • Jan Hísek

    Pláč I.

    Položka č.: 255096

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Hísek

    Pláč V.

    Položka č.: 255097

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:16

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Hladík

    (1912-1967)

    Krychle

    Položka č.: 255098

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:17

    sádra, 1966, 15 x 15 x 16 cm, značeno Hladík 66, žák J. Laudy na UMPRUM v Praze, prof. K. Pokorného na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Ant. Hnátek

    Zvlněné moře a skály

    Položka č.: 255099

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:18

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Karel Hofman

    (1906-1998)

    Letní pláž

    Položka č.: 255100

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:19

    pastel, papír, 28 x 37 cm, sign. PD Hofman, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Aleš v Brně, SVUM v Hodoníně, SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ž. Hofmanová

    Pole

    Položka č.: 255101

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:20

    olej, plátno, 1985, 33 x 35 cm, sign. PD Ž. Hofmanová 85, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Ota Holas

    (1910-1990)

    Důl Petr Cingr v Ostravě

    Položka č.: 255102

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:21

    litografie, 1959, 32,3 x 50,7 cm, sign. PD Holas 59, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení výtvarných umělců slezských v Opavě, SČSVU, SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Hoplíček

    (1890-1946)

    Koně na poli

    Položka č.: 255103

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:22

    litografie, 42 x 58,5 cm, sign. PD František Hoplíček, rám, žák prof. Bukovce a Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVUM v Hodoníně, spoluzakladatel Klubu přátel umění v Olomouci

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Kytice ve džbánku

    Položka č.: 255104

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:23

    kombinovaná technika, 52,5 x 34,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)