• Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Pohledy

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:18

    pastelky, papír, 1918, 10 x 16 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Tygr žere domorodce / Tygr zblízka

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:19

    pastelky, papír, asi 1919, 10,5 x 14,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Stan

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:20

    pastelky, papír, 1918, 10,5 x 17 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Král a královna

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:21

    pastelky, papír, 1919, 12 x 15,2 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Ve sklepení

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:22

    pastelky, papír, 1919, 10 x 14,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Do boje

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:23

    pastelky, papír, 1918, 10,5 x 17 cm, oboustraná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Vláček

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:24

    pastelky, papír, 1919, 5,3 x 8,8 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Královna květin/Auto a jeho podobenství

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:25

    pastelky, papír, 1920, 20,5 x 14 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Červené auto

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:26

    pastelky, papír, 1918, 10 x 13,8 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Americký automobil

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:27

    pastelky, papír, 1919, 10 x 16,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Zelené auto

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:28

    pastelky, papír, 1918, 10,5 x 16 cm, oboustraná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    In pivo veritas

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:00

    ručně kolorovaná litografie, 1997, 44,8 x 32,4 cm, sign. PD Ivan Kováčik 97, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Dogs Island

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:01

    litografie, 2017, 19,5 x 39,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2017, č. 15/95

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Slimák cestovatel

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:02

    lept, 1998, 15,5 x 19 cm, sign. PD Ivan Kováčik 98, č. 3/59

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    M. R. Štefánik

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:03

    lept, 2010, 9,5 x 14,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2010, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Morská panna

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:04

    lept, 2011, 14,5 x 9,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2011, č. 29/40

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    His Master´s voice

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:05

    lept, 2010, 10 x 14,5 cm, sign, PD Ivan Kováčik 2010, č. 36/59

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Baran

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:06

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 39/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Bliženci

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:07

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 37/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Rak

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:08

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 39/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Lev

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:09

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 41/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Panna

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:10

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 41/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Strelec

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:11

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 40/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Ex libris Vlado Baláž

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:12

    lept, 2003, 9,5 x 12 cm, sign. PD Ivan Kováčik 03, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    New York II

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:13

    lept, 2005, 9,5 x 12 cm, sign. PD Ivan Kováčik 05, a.t.

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Milenium

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:14

    lept, 2000, 12 x 9 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2000, č. 14/59

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Ex Libris Vlado Baláž

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:15

    lept, 2003, 9 x 12 cm, sign. PD Ivan Kováčik 03, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Adam a Eva

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:16

    lept, 2012, 20 x 13 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, č. 31/59

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Vodnár

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:17

    lept, 2012, 20 x 20 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, č. 46/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Erb - Vedrödy s kartušou

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:18

    lept, 2017, 25 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2017, 10/25

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook