• Oscar Weiss

    (1882-1965)

    Chata v horách

    Položka č.: 989

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:23

    olej, dřevo, 52 x 41 cm, sign. PD Oscar Weiss, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Adolf A. Zahel

    (1888-1958)

    Domky v Suchdole

    Položka č.: 990

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:24

    pastel, papír, 1944, 30,2 x 39,5 cm, PD. monogr. A.A.Z., rám, vzadu značeno razítkem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Milan Zezula

    (1921-1992)

    Paruka

    Položka č.: 991

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:25

    kvaš, papír, 1972, 15,5 x 26,5 cm, sign. PD MZezula 72, rám

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Milan Zezula

    (1922-1998)

    Katedrála

    Položka č.: 992

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:26

    akvarel, papír, 1963, 88 x 50 cm, rám, vzadu nalepen štítek Svazu čs. výtvarných umělců s popisem, zvlněný papír, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze, člen UVU a SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jan Zrzavý

    Palma

    Položka č.: 993

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:27

    litografie, 1941, 23,5 x 21 cm, PD monogr. J. Z., rám, obálka k monografii Jan Zrzavý 1906 - 1940, vydala Umělecká beseda a Družstevní práce, Praha 1941, několikrát přeložený, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na …

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Kamila Ženatá

    Stromy s plotem

    Položka č.: 994

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:28

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bořivoj Žufan

    (1904-1942)

    Postel s kytarou

    Položka č.: 995

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:29

    hnědá tuš, papír, 19,5 x 26,5 cm, monogr. PD B. Ž., rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brunnera, Nejedlého a K. Dvořáka, člen SVU Mánes, MSVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Z jižních Čech

    Položka č.: 996

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:30

  • E. Barák

    Chalupa v horách

    Položka č.: 997

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:31

  • Vladimír Poupa

    (1922-1988)

    Vietnamská studentka

    Položka č.: 998

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:32

  • Kindl

    Ždiar

    Položka č.: 999

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:33

    fotografie, 30-tá léta, 29 x 39 cm, sign. na zadní straně Kindl?, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Emanuel Frinta

    (1896-1970)

    Tanec

    Položka č.: 1000

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:34

    uhel, křída, papír, 1944, 75,5 x 48 cm, sign. PD Em. Frinta 9. X. 44, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Švabinského, Obrovského a Nechleby na AVU v Praze, prof. Kupky v Paříži

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Josef Bino

    (1881-?)

    Pohled na hory

    Položka č.: 1001

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:35

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • František Zavřel

    (1891-?)

    Letní krajina

    Položka č.: 1002

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:36

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Sklenice u okna

    Položka č.: 1003

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:37

    litografie, 42 x 28,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 47/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vašek Vávra

    Krajina vpodvečer

    Položka č.: 1004

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:38

    olej, karton, 34,5 x 42,3 cm, sign. PD Vašek Vávra, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Sára Saudková

    (1967)

    Pohled

    Položka č.: 1005

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:39

    fotografie, 2005, 29,5 x 34 cm, sign. LD Sára Saudková 2005, jemně zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Olga Theofila Pikhartová

    (1868-1934)

    Klášter Cluny (Francie)

    Položka č.: 1006

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:40

    olej, plátno, 45 x 35 cm, monogr. PD OTP, rám, na zadní straně popsáno, na rámu četné oděrky, Antikvariát Dlážděná, členka Kruhu výtvarných umělkyň, s nímž vystavovala ve 20. a 30. letech (mj. v pražském Obecním domě v roce 1931)

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 1007

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:41

  • K. K. Farský

    (1880-1927)

    Položka č.: 1008

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:42

    olej, karton, 29 x 45 cm, sign. PD K. K. Farský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák Aloise Kalvody

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • L. Chabera

    Krajina u Arnoltic

    Položka č.: 1009

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:43

  • Bedřich Hoser

    (1885-1961)

    Odpočinek

    Položka č.: 1010

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:44

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 1011

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:45

    litografie, 14 x 9,5 cm, sign. DU Roučka, pasparta, 20/80, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 1012

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:46

    litografie, 1980, 14,5 x 8,3 cm, sign. PD Roučka 80, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Roučka

    Objekt - tvář

    Položka č.: 1013

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:47

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Roučka

    Objekt

    Položka č.: 1014

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:48

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Roučka

    Beránek

    Položka č.: 1015

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:49

    litografie, 15 x 8 cm, sign. DU Pavel Roučka, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Roučka

    Figura

    Položka č.: 1016

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:50

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Tanečnice

    Položka č.: 1017

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:51

    akvarel, tužka, běloba, karton, 35 x 47,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Toaleta

    Položka č.: 1018

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 16:52

    litografie, 21 x 14,5 cm, sign. PD Josef Hodek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)