• Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Clown

    Položka č.: 249995

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (392 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:16

    litografie, 1996, 27 x 21,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 96, rám, autorský tisk, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.800 CZK (392 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Muž

    Položka č.: 249996

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:17

    litografie, 2008, 31 x 23 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2008, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Hommage à N. Copernicus

    Položka č.: 249997

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:18

    lept, 1971, 37 x 24,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1971, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Super

    Položka č.: 249998

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:19

    lept, 1968, 40 x 20 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, rám, č. II 11/30, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Záda

    Položka č.: 249999

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:00

    lept, 1968, 38 x 20,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, rám, č. II 11/30, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Parabola no. 1

    Položka č.: 250000

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:01

    litografie, 2000, 76 x 54 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2000, rám, č. 18/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Auto chodec

    Položka č.: 250002

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:03

    litografie, 1978, 30 x 40 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 13/45, soupis Hédervári č. 62, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Levitace v kuchyni

    Položka č.: 250003

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:04

    litografie, 1983, 58 x 43 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 9/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Chovatel křečka

    Položka č.: 250004

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:05

    litografie, 1982, 46 x 30 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 3/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Opékač

    Položka č.: 250005

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:06

    litografie, 1983, 43 x 63 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 39/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Záchod (dveře)

    Položka č.: 250006

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:07

    litografie, 1981, 49 x 30 cm, sign. PD M. Rittstein 81, č. 6/35, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Devastace

    Položka č.: 250007

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:08

    litografie, 1982, 40 x 27 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 6/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Milenci šílenci II.

    Položka č.: 250008

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:09

    litografie, 1982, 57,7 x 45,5 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 39/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Muž a žena

    Položka č.: 250009

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:10

    litografie, 1980, 39 x 54,2 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 48/65, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Čekárna

    Položka č.: 250010

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:11

    litografie, 1980, 39 x 54,5 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č.10/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Fischerová - Kvěchová

    (1894-1984)

    Dítě

    Položka č.: 250011

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:12

    akvarel, tužka, papír, 1942, 19 x 19 cm, monogr. PD MFK 1942, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Xaver Harlas

    (1865-1947)

    Les

    Položka č.: 250012

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:13

    tuš, akvarel, papír, 26 x 34 cm, sign. LD F. X. Harlas, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hendrych

    Náves

    Položka č.: 250013

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:14

    tempera, běloba, papír, 1966, 66 x 90 cm, sign. LD Hendrych 66, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hendrych

    Vesnice

    Položka č.: 250014

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:15

    tempera, běloba, papír, 1966, 66 x 90 cm, sign. DU Hendrych 66, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Slunce mezi mraky

    Položka č.: 250015

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:16

    křída, papír, 1964, 23 x 26,5 cm, sign. LD M. Holý 64, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Lidé v dešti

    Položka č.: 250016

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:17

    uhel, papír, 1965, 32,5 x 26,5 cm, sign. LD M. Holý 65, rám, vzadu připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Povodí Orlice

    Položka č.: 250017

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:18

    akvarel, pastel, 1969, 26,5 x 39,5 cm, sign. PD M. Holý 69, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Topolový hájek

    Položka č.: 250018

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:19

    akvarel, pastel, 1969, 26,5 x 39 cm, sign. LD M. Holý 69, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František V. Voborský

    (1906-1984)

    Tancovačka

    Položka č.: 250019

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:20

    akvarel, tuš, papír, 39 x 69 cm, sign. PD Voborský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdirad J.K. Čech

    (1949)

    Erb

    Položka č.: 250020

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:21

    akvarel, tuš, papír, 26 x 19 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdirad J.K. Čech

    (1949)

    Erb

    Položka č.: 250021

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:22

    akvarel, tuš, papír, 26 x 19 cm, sign. PD Zdirad J.K. Čech, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdirad J.K. Čech

    (1949)

    Erb

    Položka č.: 250022

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:23

    akvarel, tuš, papír, 26 x 19 cm, sign. PD Zdirad J.K. Čech, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdirad J.K. Čech

    (1949)

    Erb

    Položka č.: 250023

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:24

    akvarel, tuš, papír, 1991, 26 x 19 cm, sign. PD Zdirad J.K. Čech MXMI, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 250024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:25

    olej, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Jaroš

    (1856-1924)

    Horská chalupa

    Položka č.: 250025

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:26

    olej, plátno, 55 x 73 cm, sign. PD B. Jaroš, rám, malba zkrakelována, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook