Loď Franklin

    Položka č.: 255246

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 21:00

    akvarel, papír, monogr. PD, FB, DU, rám, lehce zažloutlý papír, rám na horním rohu lehce prasklý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ladislav Paulus

    Horská scenerie

    Položka č.: 255281

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 21:02

    olej, sololit, 1994, 47,8 x 68 cm, sign. PD Paulus 94, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ladislav Rosík

    Vlak

    Položka č.: 255301

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 21:04

    fotografie, 30,2 x 40,2 cm, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Škarohlíd

    (1925)

    Struktura

    Položka č.: 255339

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 21:06

    frotáž, tužka, papír, 1989, 31,8 x 31,4 cm, sign. DU Škarohlíd, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského a F. Tichého na VŠUP v Praze, poté V. Makovského, E. Miléna aB. S. Urbana na PedF UK MU v Brně, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Závistivec

    Položka č.: 255412

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 21:08

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jana Reinerová

    Ještěd

    Položka č.: 255416

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 21:10

    litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Vesnice

    Položka č.: 257017

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 21:12

    litografie, 1989, 18 x 26 cm, sign. J. Chudomel 89, č. 22/64, papír na pravém okraji zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Šlechtic a poddaný

    Položka č.: 257020

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 21:14

    dřevoryt, 4 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Stromy

    Položka č.: 257025

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 21:16

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Pavel Kopp

    Mercato

    Položka č.: 257026

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 21:18

    fotografie, 16,5 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouho…

  • Pavel Kopp

    Řím

    Položka č.: 257027

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 21:20

    fotografie, 1974, 19,6 x 16,6 cm, sign. PD Kopp, LD Řím 1974, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlou…

  • Pavel Kopp

    Palermo

    Položka č.: 257028

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 21:24

    fotografie, 2017, 16,5 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé …

  • Pavel Kopp

    Neapol

    Položka č.: 257029

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 21:26

    fotografie, 1973, 16 x 16,8 cm, sign. PD Kopp, LD Neapol 1973, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlo…

  • Jaroslav Chudomel

    Vesnice

    Položka č.: 257901

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 21:32

    litografie, 1989, 18 x 26 cm, sign. J. Chudomel 89, č. 20/64, papír na okrajích jen nepatrně zažloutlý, na pravém okraji drobná šmouha, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)