• Štefan Nejeschleba

    (1934)

    Letní krajina

    Položka č.: 245129

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:39

    pastel, papír, 32 x 38 cm, sign. PD Nejeschleba, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štefan Nejeschleba

    (1934)

    Periferie

    Položka č.: 245130

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:40

    olej, plátno, 36 x 50 cm, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Jirků

    (1955)

    Dolce Vita

    Položka č.: 245156

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:41

    serigrafie, 2005, 97 x 68 cm, sign. PD Boris Jirků 05, č. 3/3, při okrajích pokrčený, zašpiněný papír, místy pokrčený papír v tisku, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Krajíček

    (1977)

    Košíkáři

    Položka č.: 245160

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:42

    hutní sklo, v. 14,5 cm cm, sign. dole Milan Krajíček, sklářský výtvarník, studoval na Střední průmyslové škole sklářské v Železném Brodě (obor – hutní tvarování skla a design – pod vedením akad. soch. Ronyho Plesla), dále na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze (ateliér skla prof. Vladimír Kopeck…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Potok

    Položka č.: 245184

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:43

    olej, sololit, 1998, 61 x 90 cm, sign. PD Kroča20.9.98, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris M. Klicman

    Položka č.: 245497

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:44

    dřevoryt, 1912, 10,8 x 8,2 cm, PD značeno v desce FK 12, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Jarmila Lukášová

    Položka č.: 245498

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:45

    dřevoryt, 10,8 x 7,2 cm, LD značeno v desce F.K., Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Václav Krátký

    Položka č.: 245499

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:46

    dřevoryt, 10,2 x 9,2 cm, sign. PD F.Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Václav Krátký

    Položka č.: 245500

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:47

    dřevoryt, 10,2 x 9,2 cm, sign. PD F.Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Exlibris F. Dvořáčkové

    Položka č.: 245503

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:48

    dřevoryt, 1943, 12,3 x 9,6 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Láďa Novák

    Exlibris Máňa Syslová

    Položka č.: 245504

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:49

    tisk, 1920, 8,2 x 6,1 cm, PN značeno v tisku Láďa Novák 1920, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Láďa Novák

    Exlibris Emil Šedivý

    Položka č.: 245505

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:50

    tisk, 1921, 9,8 x 7,1 cm, LD značeno v tisku Láďa Novák 1921, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Láďa Novák

    Exlibris prof. Karel Kuchař

    Položka č.: 245506

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:51

    tisk, 1928, 9,9 x 7,1 cm, LD značeno v tisku Láďa Novák 28, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Jar. Hecht

    Položka č.: 245508

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:52

    tisk, 1943, 9,2 x 6,2 cm, PD značeno v tisku V., Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Ant. Berger

    Položka č.: 245509

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:53

    lept, 8,8 x 5,7 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Rob. F. Metzendorf

    Položka č.: 245511

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:54

    lept, 1947, 9,8 x 7,2 cm, LD značeno v desce V 47, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slavík

    (1955?)

    Kniha Věry Novákové

    Položka č.: 245521

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:55

    dřevoryt, 1942, 6,4 x 5,2 cm, vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slavík

    (1955?)

    Kniha H. Vondráškové

    Položka č.: 245522

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:56

    dřevoryt, 1942, 6,1 x 5,3 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Vánoce a Nový rok přeje Karel Juza

    Položka č.: 245523

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:57

    tužka, lept, 1947, značeno PD v desce VF 1947, 1x návrh na vánoční přání (tužka, pauzovací papír 11 x 14,3); 1x kolorovaný lept 9 x 12,6, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Čaroděj nad knihou

    Položka č.: 245525

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:58

    3x tužka, papír, lept, 1947, značeno PD v desce VF 1947, 3x návrh na vánoční přání a jeden lept, pauzovaní papír 17 x 14; tužka, pastelky, papír 21,5 x 15; lept 14 x 10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Karty a kouzelnická hůlka

    Položka č.: 245526

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:59

    tuš, polokarton, 14 x 12 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Kouzelnické zátiší

    Položka č.: 245527

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:00

    tužka, pauzovací papír, 16,7 x 11,3 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Alchymista

    Položka č.: 245528

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:01

    tužka, pauzovací papír, 16,8 x 11,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrh - Juza Žižkov

    Položka č.: 245530

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:02

    tužka, pauzovací papír, 11,5 x 15,3 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Lektvar

    Položka č.: 245531

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:03

    tužka, pauzovací papír, 17,5 x 12,4 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrhy na hrací karty

    Položka č.: 245532

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:04

    26x tužka, papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Čert z krabičky

    Položka č.: 245533

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:05

    tužka, polokarton, 20,5 x 17,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zvířátka

    Položka č.: 245535

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:06

    3x tužka, papír, 6 x 23 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Velikonoce

    Položka č.: 245536

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:07

    4x pauzovací papír, 17,7 x 12,7 cm, čtyři návrhy na pohlednice, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Pražský hrad

    Položka č.: 245537

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:08

    tuš, polokarton, 16,5 x 12 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook