• Václav Souček

    (1887-1941)

    Karlův most

    Položka č.: 242958

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:16

    barevná akvatinta, lept, 18 x 22,8 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zlatá ulička v Praze

    Položka č.: 242959

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:18

    barevná akvatinta, lept, 19,5 x 23 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Mlýn

    Položka č.: 242963

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:20

    tempera, papír, 48 x 68 cm, rám, při okrajích dírky od špendlíku , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Závistivec

    Položka č.: 243332

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:22

    linořez, novější otisk z původní matrice, 11,1 x 7,7 cm, původně otištěno v albu Osmero linoleí 1919, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skup…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Bežící zajíc

    Položka č.: 243333

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:24

    linořez, novější otisk z původní matrice, 1920, 9 x 8,3 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka vzniklý pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, jako ilustrace ke knize F. Jammes: Román zajícův,, mírně zažloutlý papír, na papíru drobné nahnědlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská,…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka II.

    Položka č.: 243334

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:26

    linořez, novější otisk z původní matrice, 13,1 x 6 cm, původně otištěno v albu Osmero linoleí 1919, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupin…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Svatý František

    Položka č.: 243335

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:28

    linořez, novější otisk z původní matrice, 12,5 x 8,5 cm, ilustrace ke knize F. Jammes: Román zajícův, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, lehce zažloutlý papír, u spodního okrajer mimo tisku je černá čára - pravděpodobně o…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Vánoční kapr

    Položka č.: 243336

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:30

    tisk, papír, 1967, 20,5 x 12,8 cm, sign. DU; značeno PD 67, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice

    Položka č.: 243347

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:32

    olej, plátno, 13 x 12,6 cm, sign. DU J. Dlabal, na pravém okraji lehce ušpiněno, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zátiší s jablky a vínem

    Položka č.: 243348

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:34

    olej, plátno, 13,9 x 18,4 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz

    Položka č.: 243361

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:36

    litografie, 20 x 15,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Zimní krajina

    Položka č.: 243366

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:38

    olej, plátno, karton , 39 x 53,5 cm, sign. PD Sedláček, při okrajích odřené plátno, v rozích dírky po špendlíkách, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Cesta

    Položka č.: 243367

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:40

    olej, karton, 33 x 52,8 cm, sign. LD Sedláček, v rozích kartonu dírky po špendlích, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Plynoucí řeka

    Položka č.: 243368

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:42

    olej, karton, 38,5 x 51,8 cm, sign. LD Sedláček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jean Louis Forain

    (1852-1931)

    Kázání

    Položka č.: 243369

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:44

    litografie, 21,4 x 28,1 cm, značeno na kameni PD Forain, uprostřed přeloženo, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Sousoší

    Položka č.: 243370

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:46

    dřevoryt, 1937, 32,3 x 24 cm, sign. PD V Sychra, při horním okraji papíru mimo tisk zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 243371

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:48

    litografie, 48,5 x 34,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, č. 24/50, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Hrad

    Položka č.: 243372

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:50

    lept, 1923, 30,4 x 22 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Mlácení obilí

    Položka č.: 243374

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:52

    kolorovaná litografie, 22,5 x 37 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kovář

    (1905-1987)

    Máky

    Položka č.: 243375

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:54

    litografie, 1962, 32,5 x 50 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, č. 157/190, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská, studoval architekturu na VUT v Brně

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na loďce před Národním divadlem

    Položka č.: 243376

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:56

    litografie, 20,5 x 33,3 cm, sign. PD, zažloutlý papír, při pravém okraji natrženo, v rohu PD zbytek lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hraba

    (1938)

    Zámek

    Položka č.: 243377

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:58

    serigrafie, 14,8 x 22,5 cm, sign. PD V. Hraba, č. 31/200, při levém okraji mimo tisk hnědá skvrna, antiqari.at Radhošťská, studium na ČVUT a PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Sylva Toman

    (1886-1942)

    Portrét

    Položka č.: 243378

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:00

    akvarel, karton, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD Fr. Sylva. Toman, při okrajích odřený karton, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Pražské věže (PF 1972)

    Položka č.: 243380

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:02

    litografie, 28,5 x 8 cm, sign. DU Cyril Chramosta, č. 30/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Harmonikář

    Položka č.: 243381

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:04

    litografie, 9,3 x 6,3 cm, sign. DU Čepelák, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-1994)

    Most

    Položka č.: 243382

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:06

    litografie, 24,5 x 28 cm, sign. PD JKaiser, č. 42/60, poškozeno - skvrny od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Emler

    (1912-1992)

    U řeky

    Položka č.: 243383

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:08

    tuš, akvarel, papír, 20,5 x 28,7 cm, sign. LD F. Emler, LD přípis autora: F. Nekvasilové k dobrému vzpomínání, nalepeno na kartonu, při pravém okraji papíru patrné vytržení z bloku, papír mírně zažloutlý, podkladový karton odřený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Pr…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Voraři

    Položka č.: 243388

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:10

    dřevoryt, 32,3 x 21,3 cm, sign. PD, papírová pasparta, LN skvrna od vody a papír drobně natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Domorodci

    Položka č.: 243389

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:12

    litografie, 1964, 58 x 35 cm, sign. PD Holler 64, č. 6/60, při okrajích papír na několika místech natržen, antiqari.at Radhošťská, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Pr…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Krajina u Lužnice

    Položka č.: 243398

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:14

    olej karton, 49,8 x 70 cm, sign. PD J. Stehlík, vzadu nalepen štítek Dílo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook