• Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Kompozice ze zelenou rukou (PF 88)

    Položka č.: 244900

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:18

    počítačová grafika, 1987, 22,5 x 33,3 cm, sign. LD Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milina Zimková

    (1979)

    Madona zimního slunovratu

    Položka č.: 244903

    Vyvolávací cena: 960 CZK (39 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:20

    lept, 2012, 14,5 x 10 cm, sign. DU Milina Zimková, č. 35/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 960 CZK (39 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rubeš

    Karlův most z Kampy

    Položka č.: 244922

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:22

    olej, plátno, 1995, 35,5 x 25,5 cm, sign. LD J. Rubeš, rám, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Azuz

    (1942-2014)

    Na ulici

    Položka č.: 244923

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:24

    litografie, 64 x 49,3 cm, sign. PD David Azuz, č. 143/200, vzadu razítko: © R. Engish, 1980, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Marylin

    Položka č.: 245257

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:26

    sítotisk, 80. léta, 21,5 x 34 cm, sign. LD Benetka, č. 8/10, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným u…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Charles Holroyd

    (1861-1917)

    Ženy v zahradě

    Položka č.: 245284

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:28

    lept, 19,6 x 26,3 cm, značeno LD L. Angerer , Berlin, impr., papírová pasparta, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Vlnovka

    Položka č.: 245315

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:30

    litografie, 53 x 28 cm, sign. PD Cinybulk, pasparta, č. 7/20, pasparta na několika místech otřepená, mísrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Němeček

    (1957)

    Přírodní motiv

    Položka č.: 245318

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:32

    dřevoryt, 1986, 11,7 x 26,5 cm, Sign PD Jiří Němeček ´86, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ján Korkoš

    (1944)

    Cocoon

    Položka č.: 245324

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:34

    litografie, 2004, 12,5 x 16,7 cm, sign. PD korkoš Ján 2004, č. 16/43, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Kompozice

    Položka č.: 245336

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:36

    litografie, 1968, 36 x 45 cm, sign. PD Karla Talabardon 68, rám, č. 7/20, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Golem

    Položka č.: 245393

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:38

    slepotisk, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Kompozice

    Položka č.: 245411

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:40

    litografie, 30,5 x 49,5 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografía original VIII, uprostřed přeloženo, patrné dírky po vazbě, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Kompozice

    Položka č.: 245413

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:42

    litografie, 30 x 52 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografía original IV, uprostřed přeloženo, patrné dírky po vazbě, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vondrouš

    Hodonín

    Položka č.: 245417

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:44

    lept, 1948, 25 x 35,3 cm, sign. PD Vondrouš, č.8/10, při horním okraji papíru mírně zahnědlý pruh, papír mírně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Loďky na Kampě

    Položka č.: 245445

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:46

    litografie, 1948, 41 x 51 cm, PD monogr. V.S. 1948, aut. Tisk, při spodním okraji mimo tisk cca 1 cm natržený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, …

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pávice

    Položka č.: 245585

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:48

    tuš, tužka, papír, 11 x 17,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kuna na lovu

    Položka č.: 245587

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:50

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chaloupka

    Položka č.: 245591

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:52

    dřevoryt, 9 x 6,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Janíčková

    (1935)

    Večer

    Položka č.: 245593

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:54

    lept, 9,7 x 7 cm, sign. PD Janíčková, č. 100/120, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Stromy u cesty

    Položka č.: 245875

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:56

    tempera, papír, 1957, 40,5 x 51,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zelená brána v Pardubicích

    Položka č.: 245904

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:58

    lept, 11,8 x 7,8 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zlatá ulička

    Položka č.: 245905

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 23:00

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Svatý Mikuláš

    Položka č.: 245906

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 23:02

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Boris Jirků

    (1955)

    Hlava

    Položka č.: 126713

    Vyvolávací cena: 1.350 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:00

    litoofset, 1994, 30 x 21 cm, PD Boris Jirků, č. 13/50, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.350 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Singer

    (1959)

    Konec kosmonautky

    Položka č.: 127651

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:01

    serigrafie, 2006, 35 x 98,5 cm, monogr. vzadu S. 2006, č. 3/70, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Růžová oblaka

    Položka č.: 233251

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:02

    olej, karton, 24,5 x 51 cm, sign. LD Černý, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Staněk

    (1931)

    Bellagio-duben

    Položka č.: 133052

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:02

    litografie, 2000, 32 x 37 cm, sign. PD M. Staněk 2000, 47/67, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Linek

    (1973)

    Fénix

    Položka č.: 133677

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:03

    linoryt, 2013, 22 x 19,5 cm, PD. monogr. DL 2013, č. 1/100, soukromý žák prof. Vávry

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Hlaváček

    (1874-1898)

    Rybník v podhůří

    Položka č.: 233324

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:04

    tempera, karton, 1955, 31,5 x 41,5 cm, sign. PD Hlaváček 1955, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Olivnovník

    Položka č.: 136507

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:04

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 87/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook