Eduard Milén

(1891-1976)

SEZNAM AUTORŮ

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Jos. Chaloupka: Hlas a mlčení

    Položka č.: 1234

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:18

    bibliofilie, litografie ve frontispisu,expresionistický návrh vazby, titul linorytem, nakl. značka, úprava Ed. Milén, písmo Ohio, vydal Fr. Borový, Praha 1923, 96s., orig. kartonová vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtva…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    R. Těsnohlídek: Den

    Položka č.: 1350

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:14

    bibliofilie, obálka a úprava E. Milén, ex. 444/600, vydal Fr. Borový, Praha, 1923, brož, 123s., po krajích nepatrně zašlá obálka, pěkný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Prokop Toman: Bílý démon

    Položka č.: 1448

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:52

    kniha, návrh dekorace vazby a úprava Ed. Milén, reprodukce 2 leptů Julia Mařáka, vydal Fr. Borový, Praha 1923, pův. celopl. vazba se zlacením, 102s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČ…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Rybník v Králově poli

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:03

    litografie, 21 x 15 cm, sign. PD Ed. Milén, rám, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Kostel v Králově poli

    Položka č.: 305

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:04

    litografie, 21 x 15 cm, sign. LD Ed. Milén, rám, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Sluneční paprsek nad Národním divadlem

    Položka č.: 281243

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:58

    lept, 29,7 x 22 cm, sign. PD Ed. Milén, č. 16/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook