Karel Skála
(1908-2001)žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, poté prof. Souverbieho na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen JUV v Praze
Karel Skála
(1908-2001)
Slunečnice
Položka č.: 281354Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:19
olej, lepenka, 1958, 48,5 x 38,5 cm, sign. LD K. Skála 58, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, poté prof. Souverbieho na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)