Karla Hejnová - Talabardon
(1922)
Krávy na pastvě
Položka č.: 178485Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:10
akvarel, tuš, papír, 22,2 x 32,5 cm, sign. PD Ch. Talabardon, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)