Vítězslav (Viktor) Hohaus
(1889-1981)
Moravská chalupa
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:16
olej, plátno, 59 x 68 cm, sign. LD V. Hohaus 20, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)