Barbora B. Němcová

(1972)

  • Barbora B. Němcová

    (1972)

    Zakotvené lodě

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 16:56

    akryl, plátno, 2011, 80 x 100 cm, sign. vzadu B.B.Němcová 2011, Absolvovala v roce 2000 ateliér profesorky Adély Matasové na VŠUP v Praze. Je známá zejména svou tvorbou vznikající ve spojení airbrushe a různých buď autorských nebo ready-made šablon. Ve svých obrazech se Barbora B. Němcová častokrát …

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Odhadní cena: 60 000 - 70 000 CZK