Antonie Müllerová - Povondrová
(1928-?)
Na Dunaji
Položka č.: 281473Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:18
olej, karton, 60 x 42 cm, sign. PD Povondrová, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)