Šárka Růžičková Zadáková

(1982)

  • Šárka Růžičková Zadáková

    (1982)

    Gympl

    Položka č.: 281523

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:26

    akryl, plátno, 2009, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Šárka Růžičková Zadáková

    (1982)

    Ježíšek

    Položka č.: 281524

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:27

    akryl, plátno, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková

  • Šárka Růžičková Zadáková

    (1982)

    Bazar paměti

    Položka č.: 281525

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:28

    akryl, plátno, 18 x 20,3 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková, Šárka Růžičková Zadáková je absolventka Ateliéru malby na UMPRUM u P. Nešlehy a S. Diviše. Její tvorba vychází zejména z osobního života, a proto na jejích obrazech můžeme potkat její vlastní rodinu, ale zároveň i prožívat zkušenosti, k…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)