Sergej Alexejevič Grigorjev
(1910-1988)
Jižně od Kyjeva
Položka č.: 281475Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:20
olej, karton, 1986, 40 x 50 cm, sign. PD azbukou S A Grigorjev 86, rám, ukrajinský malíř Serhii Hryhoriev (Sergey Alekseyevich Grigoryev) studoval u V. A. Favorského v Moskvě, absolvoval v roce 1932 akademii v Kyjevě, kde byl žákem F. Krasytského a F. Kryčevského. Poté zde a v Charkově působil také …
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)