Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Ikarky
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 16.600 CZK (692 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:11
kombinovaná technika, sololit, 78 x 112 cm, sign LD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 16.600 CZK (692 €)
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší I
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:12
olej, sololit, 85 x 74,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší II
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:13
kombinovaná technika, sololit, 71 x 51 cm, sign. PD J. Kalašová, rám, DU poškozeno
Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší III
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:14
kombinovaná technika, sololit, 47 x 45,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)