Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Válečníci

    Položka č.: 254527

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2021 18:27

    lept, ruční papír, 15,1 x 10,8 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 250258

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2021 18:28

    litografie, 16 x 10 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Torzo, Náhrobek, Pohled na město)

    Položka č.: 244252

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2021 22:40

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét dívky

    Položka č.: 244253

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2021 22:42

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Tvář

    Položka č.: 251416

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 21:20

    kolorovaný linoryt, 9,2 x 7,3 cm, sign. DU Jiřincová, drobná zažloutlá skvrnka PD, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Odmítnutá petice

    Položka č.: 254545

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 15:29

    litografie, 36 x 22 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 19/100, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 244351

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 22:36

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    In Memoriam

    Položka č.: 240810

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 20:32

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)