Svatopluk Čech

(1846-1908)

  • Svatopluk Čech

    (1846-1908)

    Nový epochální výlet pana Broučka, tentokráte do 15. století

    Položka č.: 336

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, 18 x 13 cm, il. V. Oliva, vyd. F. Topič, Praha, 1888, pův. clpl. vazba s ražbou Josef Pfeiffer, zlacená ořízka, 316s., restaurováno, nová předsádka, lehce opotřený hřbet, dobrý stav , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Svatopluk Čech

    (1846-1908)

    Pravý výlet pana Broučka do měsíce

    Položka č.: 335

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)