Marie Hlobilová-Mrkvičková
(1903-1999)
Zátiší s kosatci
Položka č.: 281353Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:18
olej, plátno, 26 x 21 cm, sign. PD M. Hlobilová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)