Roman Trabura
Nábřeží
Položka č.: 281435Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:40
akryl, plátno, 2019, 80 x 110 cm, sign. vzadu Roman Trabura 2019, Roman Trabura patří ke generaci, která vstoupila na výtvarnou scénu již v 80. letech. Jeho počátky jsou spjaty s prostředím undergroundu, ve kterém se věnoval hudbě. Jako výtvarník se účastnil dnes již legendárních ilegálních Konfront…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)