Antonín Chittussi
(1847-1891)
Krajina s rybníkem a lesem v pozadí
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 1.350.000 CZK (56.250 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 17:41
olej, plátno, 1885-1886, 62 x 83 cm, sign. PD Chittussi , rám, přiložen posudek prof. PhDr. Romana Prahla, CSc., přiložena restaurátorská zpráva ak. mal. Mgr. Pavla Blattného, na rubu plátna razítko z nezjištěného zdroje. Autor byl nejznámějším českým krajinářem druhé půle 19. století. Školení získa…
Aktuální cena: 1.350.000 CZK (56.250 €)
Odhadní cena: 1 500 000 - 1 700 000 CZK