Jaroslav Cheben
Lenka Chytilová: Modlitba léta
Položka č.: 462Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
Bibliofilie, sign. litografie J. Cheben, podp. autorky pod básní, rozkládací dvojlist vytištěn jako PF 1982, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)