• Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Clown

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (392 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:33

    litografie, 1996, 27 x 21,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 96, rám, autorský tisk, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.800 CZK (392 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Muž

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:34

    litografie, 2008, 31 x 23 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2008, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Hommage à N. Copernicus

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:35

    lept, 1971, 37 x 24,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1971, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Super

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:36

    lept, 1968, 40 x 20 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, rám, č. II 11/30, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Záda

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:37

    lept, 1968, 38 x 20,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, rám, č. II 11/30, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Parabola no. 1

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:38

    litografie, 2000, 76 x 54 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2000, rám, č. 18/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:39

    litografie, 2005, 9,7 x 4,5 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Záda (The Back)

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:40

    lept, 1969, 38 x 20,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, rám, 17/35, list z významného grafického souboru Prohibita. Soubor leptů vznikal na přelomu šedesátých a sedmdesátých let a byl poprvé zveřejněn na Světové výstavě v japonské Ósace. Hned poté je státní bezpečnost zabavila. Nebyly od té doby n…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:41

    litografie, 2005, 10 x 5,8 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Hommage to Giuseppe Arcimboldo

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:42

    lept, 1989, 82 x 52 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1989, rám, č. 71/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Astronomie

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:43

    lept, 1989, 82 x 52 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1989, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Prohibita

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 130.000 CZK (5.200 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:44

    cyklus 12 leptů, 1968, vše signováno, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 130.000 CZK (5.200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Východ slunce

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:00

    pastelky, papír, 1919, 7,5 x 11,2 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Sloni v travnaté stepi v Africe

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:01

    pastelky, papír, 1918, 17 x 10 cm, oboustranná kresba, nastřiženo, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Tomík

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:02

    fix, papír, 1976, 13,5 x 5,5 cm, sign. DU Kamil, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Na výletě

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:03

    pastelky, papír, 1919, 10,5 x 17 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Vpád nepřátel do hradu

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:04

    pastelky, papír, 1920, 9 x 13,5 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Slon a velbloud

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:05

    pastelky, papír, 1919, 9 x 13,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Divadlo

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:06

    pastelky, papír, 1919, 9 x 13,5 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Rytíř na koni

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:07

    pastelky, papír, 1919, 11,5 x 15,5 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Na koních

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:08

    pastelky, papír, 1920, 12,5 x 17 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Indián nad ulovenou žirafou

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:09

    pastelky, papír, 1920, 20,5 x 16 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Terč

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:10

    pastelky, papír, 1920, 16,5 x 10 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Žiška

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:11

    pastelky, papír, 1919, 7 x 8,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Auta

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:12

    tužka, papír, 1918, 10,5 x 20,5 cm, z druhé strany kresba otce Kamila Lhotáka (rytíře Kamila Lhotáka ze Lhoty), člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Husité táhnou do války

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:13

    pastelky, papír, 1918, 12 x 14,5 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Ve škole

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:14

    pastelky, papír, 1919, 11 x 14 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Křižák

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:15

    pastelky, papír, 1918, 7 x 8,7 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Rytíř

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:16

    pastelky, papír, 1919, 11,5 x 14,2 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Plameny

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 18:17

    pastelky, papír, 1918, 10,5 x 17 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook